Search

SPA KOPŠANA

FreshWater® zīmola spa kopšanas līdzekļi tika izstrādāti un apstiprināti lietošanai kopā ar jūsu spa*. Gādājiet, lai jūsu spa būtu vislabākajā stāvoklī, un izmantojiet visas karstā avota iespējas.

Uzsākšana un uzpildīšana

SPA KOPŠANAS SĀKUMA KOMPLEKTS

Pareizi iedarbiniet savu spa. Šajā komplektā ietilpst koncentrētas hlorēšanas granulas, MPS (monopersulfāta) oksidētājs, pH paaugstināšana/sārmainības palielināšana, pH pazemināšana/sārmainības samazināšana, tūlītējs filtra tīrītājs, 5 virzienu testa strēmeles un spa ūdens apkopes un problēmu novēršanas rokasgrāmata.

CLEAN SCREEN™ PRIEKŠFILTRS

Saglabājiet savu ūdeni tīrāko katru reizi, kad piepildāt spa. Pievienojiet Clean Screen savai dārza šļūtenei, lai izfiltrētu organiskos piesārņotājus, tanīnus un metālus, piemēram, varu, mangānu un dzelzi, lai tie neiekļūtu jūsu spa. Šo produktu ieteicams lietot kopā ar FreshWater® sāls sistēmu.

VANISHING ACT™ KALCIJA NOŅĒMĒJS

Mīkstiniet cietu ūdeni bez ķīmiskām piedevām. Mīkstāks ūdens padara jūsu ādu zīdaināku, jo tas palīdz aizsargāt jūsu spa komponentus no cieta ūdens kaitīgās ietekmes. Vietām ar īpaši cietu ūdeni (150 ppm līdz 300 ppm), izmantojiet FreshWater Vanishing Act XL. Tas ir īpaši svarīgi, izmantojot FreshWater sāls sistēmu.

Ūdens testēšana

5 VEIDU TESTA SLOKSNES

Ātri pārbaudiet un uzraugiet sava spa ūdens brīvā hlora, kopējā broma, pH, sārmainības un kopējās cietības līmeni, izmantojot šīs viegli lietojamās testa strēmeles.

MPS TESTA SLOKSNES

Izmantojiet šīs testa strēmeles, lai uzraudzītu spa MPS, pH un sārmainības līmeni, izmantojot MPS hloru nesaturošo oksidētāju.

SĀLS TESTA SLOKSNES

Pārbauda nātrija hlorīda līmeni. Izmantošanai ar FreshWater® sāls sistēmu.

FOSFĀTA TESTA SLOKSNES

Pārbaudiet sava spa ūdens fosfātu līmeni no 0 līdz 2500 ppb. Šo produktu ieteicams lietot kopā ar FreshWater® sāls sistēmu.

Dezinficēšana un līdzsvarošana

KONCENTRĒTAS HLORĒŠANAS GRANULAS

Šis efektīvais dezinfekcijas līdzeklis ir populārs, jo tas ir pilnībā šķīstošs, stabils uzglabāšanā un gandrīz neitrāls pH.

PH/SĀRMUMS AUGSTS UN PH/SĀRMUMS ZEMS

Ir svarīgi uzturēt jūsu spa pH diapazonu no 7,2 līdz 7,8. Paaugstināts pH līmenis novērš pH atlēcienu un spa virsmas un piederumu pasliktināšanos zemas kopējās sārmainības dēļ. Pārāk augsts pH rādītājs var izraisīt duļķainu vai krāsainu ūdeni.

MPS OKSIDĒTĀJS BEZ HLORA

Šī ātras iedarbības formula atsvaidzina un izgaismo spa ūdeni. Turklāt tas ir pH neitrāls, tāpēc tas nemainīs ūdens ķīmisko sastāvu.

Tīrīšana un apkope

AIZSARDZĪBA PRET TRAIPIEM UN KAĻĶAKMENS

Novērsiet kalcija uzkrāšanos uz spa virsmām un kontrolējiet minerālu traipu un katlakmens veidošanos.

DEPUTOŠANAS LĪDZEKLIS

Noņemiet putas, ko rada ziepes, eļļas un citi piesārņotāji, kas lietošanas laikā dabiski nokļūst karstajās vannās.

PĀRSEGS

Notīriet, kondicionējiet un aizsargājiet savu spa pārsegu.

FILTRA TĪRĪTĀJS**

Saglabājiet savus standarta vai Tri-X™ filtrus vislabākajā stāvoklī, lai maksimāli palielinātu ūdens plūsmu un nodrošinātu jūsu spa efektīvu darbību.

TŪLĪTĒJS FILTRA TĪRĪTĀJS**

Pagariniet sava filtra kalpošanas laiku, izmantojot šo tūlītēju, uzsmidzināmo, neuzsūcošu formulu.

*Lūdzu, sazinieties ar vietējo izplatītāju

**Lai iegūtu plašāku informāciju par sastāvdaļām, apmeklējiet vietni freshwaterregs.com