Search

BURBUĻVANNAS PĀRSEGU PACĒLĀJI

Burbuļvannu pārsegu pacēlājus var viegli nepamanīt, pērkot savu pirmo mājas spa, taču pieredzējuši burbuļvannu īpašnieki zina, ka pārklājuma pacēlājs ir absolūti nepieciešams un ka tā kvalitātei ir liela nozīme. Lai gan ir iespējams ietaupīt naudu, izvēloties ārpus zīmola pārsegu pacēlāju vai tādu, kas nav īpaši izstrādāts jūsu burbuļvannas modelim, investīcijas augstākās kvalitātes sistēmā, kas ir paredzēta integrēšanai ar jūsu spa pārsegu, uzlabos estētiku un funkcionalitāti. un vispārējo spa īpašumtiesību pieredzi. Vienkāršs pārsega noņemšanas un nomaiņas veids nodrošinās, ka karsto vannu izmantosit biežāk, un palielināsies pārsega kalpošanas laiks, noturot to no zemes.

Viegli izmantot

Visvienkāršākajā līmenī burbuļvannas pārsegu pacēlāji padara jūsu spa pārklāšanu un atklāšanu neticami vienkāršu: nav jāceļ smagums un jūsu segums nav jāvelk no uzglabāšanas līdz lietošanai. Bez vienkārša veida, kā noņemt burbuļvannas pārsegu, jūs varat izmirkt retāk. Šī iemesla dēļ ir svarīgi iegūt efektīvu pārsega pacēlāju, kas atvieglo burbuļvannas atvēršanu un aizvēršanu ikvienam — pat cilvēkiem ar ierobežotām pārvietošanās spējām.

Izgatavots ar rūpību

Jūsu burbuļvannas pārsega pacēlāja kvalitātei ir liela atšķirība arī dažās citās jomās. Paredzēts, ka labi izstrādāta burbuļvanna kalpos vairāk nekā desmit gadus. Tātad, ja jūsu pārsega pacēlājs nav nerūsošs, izturīgs pret laikapstākļiem un izgatavots no izturīgiem materiāliem, tas ātri nolietosies un tā kalpošanas laikā pienācīgi neaizsargās jūsu spa. Noteikti izvēlēsities pārsega pacēlāju, kas ir rūpīgi izgatavots un izstrādāts atbilstoši tādiem pašiem augstiem standartiem kā jūsu mājas spa.

Izmantojot Hot Spring® pārsega pacēlāju, šķērsstienis ir integrēts (paslēpts) pārsega šuvē, tāpēc jums nekad nebūs jāuztraucas par neizskatīgu metāla stieni, kas stiepjas pāri jūsu spa. Tomēr ne visi pārsegu pacēlāji ir izstrādāti šādi. Turklāt pārsegu pacēlāji ne vienmēr ir izstādīti dīleru salonos, tāpēc, ja vien jūs neprasīsit pacēlāju, kas ir integrēts pārsegā, varat izvēlēties nepareizo un būt vīlušies, kad to uzstādīsit savā spa.

BURBUĻVANNAS PĀRSEGA PACĒLĀJA IESPĒJAS

Izmantojot četrus augstas kvalitātes burbuļvannas pārsega pacēlājus, no kuriem izvēlēties, jūs atradīsit ideālo, lai aizsargātu un papildinātu jūsu mājas spa.

COVERCRADLE™ PĀRSEGA PACĒLĀJS

Spa atvēršana ir vienkārša, izmantojot CoverCradle vāka pacēlāju. Ar diviem pneimatiskajiem gāzes triecieniem un īpaši gludu slīdēšanu CoverCradle cieši pieguļ jūsu spa. Lielākais no pārsega pacēlāja variantiem, CoverCradle prasa 61 cm atstarpi aizmugurē un 8 cm sānu klīrensu.*

COVERCRADLE II PĀRSEGA PACĒLĀJS

Otrās paaudzes novatoriskā CoverCradle CoverCradle II ir aprīkots ar vienu pneimatisku gāzes atsperi, kas padara to ļoti viegli paceļamu. Tāpat kā oriģinālajam CoverCradle, tam nepieciešams 61 cm atstarpe aizmugurē un 8 cm sānu klīrenss.*

UPRITE™ PĀRSEGA PACĒLĀJS

UpRite pārsega pacēlājs ir ideāli piemērots izmantošanai ierobežotā attālumā, piemēram, ja jūsu burbuļvanna atrodas uz neliela iekšpagalma vai klāja vai zem lapenes. Šī sistēma ļauj pārsegu salocīt aiz spa stieņa augšdaļas, un tam ir nepieciešams tikai 18 cm atstarpe no aizmugures un 8 cm sānu klīrenss.* UpRite ne tikai iekļaujas šaurākās vietās, bet arī rada ērtu redzamības barjeru, kad tas ir atvērts, tāpēc varat baudīt privātumu, mērcējot mājas spa.

LIFT 'N GLIDE™ PĀRSEGA PACĒLĀJS

Lift ‘n Glide pārsega pacēlājs izmanto slīdēšanas darbību, lai palīdzētu jums viegli noņemt spa pārsegu. Lift ‘n Glide, kam nepieciešams tikai 36 cm klīrenss no aizmugures un 8 cm sānu attālums*, ir lieliska pārsega pacelšanas iespēja karstajām vannām, kas atrodas šaurākās vietās.

*Faktiskais klīrenss aizmugurē un sānos var atšķirties atkarībā no spa modeļa un atrašanās vietas.

HOT SPRING PĀRSEGU PACĒLĀJI DARBĪBĀ

Redzēt ir ticēt. Šie demonstrācijas video no Hot Spring izplatītājiem parāda, cik viegli ir izmantot katru no četriem mūsu piedāvātajiem pārsegu pacēlājiem.

COVERCRADLE

COVERCRADLE II

UPRITE

LIFT ‘N GLIDE

Vai nepieciešama papildu informācija par burbuļvannu pārsegu pacēlājiem? Mūsu Hot Spring klientu apkalpošanas nodaļa var atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem par mūsu spa kolekcijām un modeļiem un piederumiem. Varat arī sazināties ar vietējo Hot Spring izplatītāju, lai iegūtu informāciju par burbuļvannu cenām un pieejamību jūsu reģionā.