Search

PAR HOT SPRING®

Hot Spring® komanda ir ieguldījusi vairāk nekā labāko spa šajā nozarē — mēs arī radām lielisku pieredzi, vienlaikus nodrošinot visas hidroterapijas labklājības priekšrocības, tostarp relaksāciju, atvieglojumus un atjaunošanos. Mērcēšana karstā avota burbuļvannā var palīdzēt mazināt stresu un uzlabot miegu.

Kā novators burbuļvannu ražošanā mums pieder garš patentu saraksts, kas piedāvā mūsu klientiem jaunākās tehnoloģijas ūdens kopšanas un citu spa sistēmu jomā.

No-Fault® sildītājs ar titāna korpusu un elementu, kas cīnās pret koroziju, lai nodrošinātu jūsu sildītāja efektīvu darbību.

Tri-X™ filtru tehnoloģija, kas piedāvā divreiz lielāku tīrīšanas laukumu nekā citi kasetņu filtri, lai attīrītu 100 procentus ūdens pat tad, kad strūklas darbojas.
FreshWater® sāls sistēma, unikāla ūdens kopšanas sistēma, kas ģenerē hloru no sāls un novērš minējumus par ūdens kopšanu.

Turklāt katrs Hot Spring spa tiek pakļauts stingrai formas, funkcijas, piemērotības un apdares kvalitātes kontrolei pirms iziešanas no rūpnīcas. Mēs esam apņēmušies ražot spa, kas nodrošina absolūti labāko burbuļvannu lietošanas pieredzi™.

HOT SPRING APŅEMŠANĀS IZCILĪBAI

Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību inženierzinātnēs un dizainā ir redzama mūsu nozares vēsturē. 1978. gadā mēs ieviesām pirmo pilnībā izolēto burbuļvannu ar zemūdens apgaismojumu un augšpuses iekraušanas filtriem. Mūsdienās šīs funkcijas ir nozares standarti. 1984. gadā mēs ieviesām Moto-Massage®, pasaulē pirmo kustīgo hidroterapijas strūklu, kas ar spēcīgu masējošā ūdens strūklu slauka jūsu muguru. Mūsu aizraušanās ar labāko burbuļvannu radīšanu nav zudusi 40 gadu laikā, un to var redzēt mūsu modernajās spa kolekcijās.

LIELĀKAIS BURBUĻVANNU TIRDZNIECĪBU TĪKLS PASAULĒ

Hot Spring spa izplata un atbalsta izplatītāju un servisa vietu tīkls visā pasaulē, un katrā no tiem strādā ļoti pieredzējuši atbalsta pārstāvji, kas pārsniedz normu, lai nodrošinātu klientu apmierinātību.

Mūsu izplatītāji piedalās pastāvīgās apmācībās, lai nodrošinātu, ka viņi joprojām ir vislabāk informēti par jaunākajām inovācijām, ko mēs piedāvājam šajā nozarē. Katrs no tiem ir gatavs ne tikai parādīt jums labākos mājas spa, bet arī nodrošināt, lai jūsu izvēlētās spa iespējas un piederumi tiktu uzstādīti ātri, pareizi un droši. Daudzi izplatītāji pat piedāvā servisa un apkopes programmas, lai palīdzētu jums uzturēt savu spa tik ilgi, kamēr tas jums pieder.

Izvēloties Hot Spring, jūs izvēlaties profesionālus mazumtirgotājus un kvalificētus servisa tehniķus, kuri rūpējas par klientu apkalpošanu un apmierinātību.

GLOBĀLĀS ATZĪŠANAS VĒSTURE

Vairāk nekā 40 gadus mēs esam veidojuši savu reputāciju, pamatojoties uz kvalitāti, un esam ieguvuši TradeCertified™ sertifikātu, nodrošinot izcilu īpašumtiesību pieredzi, katru gadu kopš balvas piešķiršanas 2005. gadā.

Ar vairāk nekā 1,5 miljoniem pārdoto karsto avotu spa mūsu aizraušanās, kvalitātes ievērošana un mūsu centība nodrošināt klientu apmierinātību ir padarījusi mūs par nozares līderi. Mēs esam lepni, ka mūsu klienti vēršas pie mūsu spa, lai palīdzētu viņiem atpūsties, sazināties ar saviem mīļajiem un dzīvot veselīgu, laimīgu dzīvi.

WATKINS WELLNESS® — VĀRDS, AR KURU VAR RĒĶINĀTIES

Hot Spring Spas ir Watkins Wellness® zīmols, kas ir līderis burbuļvannu un ūdens fitnesa produktu jomā. Watkins Wellness ir daļa no MASCO Corporation, Fortune 500 uzņēmuma, kura kvalitatīvu mājas produktu saimē ir HansGrohe® jaucējkrāni un AXOR maisītāji un dušas. Ar vidējo darbinieku darba laiku, kas pārsniedz 13 gadus, uzņēmums ir viena no Sandjego labākajām darba vietām. Watkins Wellness ir nozares pionieris, kas piedāvā nepārspējamu kvalitāti un ilgtermiņa uzticamību katram savam produktam jums un jūsu ģimenei.

Skatieties, kā mēs jūs vedam caur mūsu ražotni, kas atrodas Vista, Kalifornijā. Uzziniet par cilvēkiem un procesiem, kas padara Hot Spring par pasaules līderi burbuļvannu ražošanā.