Search

Klientiem

UZTURĒŠANA UN APKOPE

freshwater-hot-tub-spa-products-1

SPA KOPŠANA

Pārliecinieties, ka jūsu spa paliek tīrs, izmantojot filtrus, spa putekļsūcējus un citus produktus, kas īpaši izstrādāti jūsu Hot Spring modelim. Pārlūkojiet mūsu augstākās kvalitātes karsto avotu produktu izlasi, kas pieejami no vietējā izplatītāja.

coverlifter460x200-2-2

BURBUĻVANNAS MAIŅAS PĀRVALKI

Hot Spring Spa energoefektīvie burbuļvannu pārsegi ir paredzēti, lai ietaupītu jūsu naudu. Jūsu spa pārsegs ir svarīga Energy Smart™ sistēmas sastāvdaļa un atslēga, lai sasniegtu energoefektivitāti, kas atšķir Hot Spring. Kad pienāks laiks, uzstāj uz īstu Hot Spring rezerves vāku.

owners-maintenance-03_0

PADOMI BURBUĻVANNAS APKOPEI

Atpūtieties un atjaunojiet spēkus savā Hot Spring spa gadu no gada, ievērojot šos minimālās apkopes padomus.

owners-maintenance-04

ŪDENS KOPŠANAS PROBLĒMU NOVĒRŠANA

Ja rodas problēmas ar ūdens aprūpi, pārbaudiet šo sarakstu, lai atrastu iespējamos cēloņus un risinājumus, lai pēc iespējas ātrāk varētu atgriezties savā spa.

APMAINI SAVU SPA

Tehnoloģijas virzās uz priekšu! Ja jūsu burbuļvannai nav novatoriskās FreshWater® sāls sistēmas vai bezvadu izklaides, iespējams, ir pienācis laiks jaunināt! Uzziniet vairāk par iespēju jaunināt savu pašreizējo spa vai apmainīt to pret kredītu jaunam Hot Spring spa.

Spa funkciju uzlabojumi

FRESHWATER® SĀLS SISTĒMA

Šī viegli lietojamā sistēma novērš bažas par ūdens saglabāšanu tīru, dzidru un dezinficētu līdz pat veselam gadam. Ja jūsu spa ūdenī ir tikai nedaudz sāls, sistēma automātiski ģenerē hloru un saglabā ūdeni mīksta bez asas ķīmiskas smakas. Šī unikālā sistēma padara spa īpašumtiesības vienkāršāku nekā jebkad agrāk, novēršot minējumus un problēmas ar ūdens kopšanas apkopi.

hot-spring-connected-spa-on-phoneCELCIUS-1

SMART SPA TEHNOLOĢIJA

Lietotne Hot Spring Spas, ko darbina savienotais spa komplekts, ļauj jums kontrolēt un uzraudzīt savu spa, atrodoties mājās vai ceļā.

hot-spring-accessories-hot-tub-entertainment

IZKLAIDES SISTĒMAS

Jūsu Hot Spring® Spas izklaides sistēma ļauj atjaunot nogurušos muskuļus un atpūsties un atjaunot prātu. Noskaņojieties savam iecienītākajam šovam vai atskaņojiet mūziku no sava spa komforta. Tas ir tāpat kā mājas mediju centrs un labsajūtas centrs vienā.