Search

BURBUĻVANNAS REZERVES PĀRSEGI

Energoefektīvi burbuļvannu pārsegi no Hot Spring Spas ir paredzēti, lai ietaupītu jūsu naudu. Jūsu spa pārsegs ir svarīga Energy Smart™ sistēmas sastāvdaļa, un tas ir galvenais, lai sasniegtu energoefektivitāti, kas atšķir Hot Spring. Kad pienāks laiks, uzstāj uz īstu Hot Spring rezerves vāku.

Energoefektīvi pārsegi

Hot Spring Spas ir līderis nozarē ļoti energoefektīvu karsto vannu un burbuļvannu pārsegu ražošanā. Mūsu stingrie, vinila burbuļvannu pārsegi cieši nofiksējas siltumā ar izolējošiem putu serdeņiem, kas palielina energoefektivitāti. Mūsu spa pārsegs ietaupīs naudu par enerģijas rēķinu, turot siltumu. Izmantojot ciešu blīvējumu, jūs ietaupīsiet arī ūdens rēķinu, jo mazāk ūdens tiek zaudēts iztvaikošanas rezultātā.

Izcila pārsega konstrukcija

Šiem lieljaudas, jūras klases vinila burbuļvannu pārsegiem ir konusveida, pielāgota serde, kas nodrošina ūdens noteci, savukārt to poliestera vītne un daudzslāņu lamināts veido tvaika barjeru, lai aizsargātu pārsegu no skarbajiem laikapstākļiem, ķimikālijām un intensīvas saules gaismas. Neilona atloki piešķir rāvējslēdzējam papildu izturību, palīdzot aizsargāt pret lūzumiem un plīsumiem. Jūsu karstās vannas pārsegs ir viens no svarīgākajiem faktoriem jūsu karstās vannas energoefektīvā dizainā. Pārsegiem ir nepieciešama regulāra apkope, un tie ir jāpārbauda katru gadu, vai tie ir nodiluši un lai nodrošinātu ciešu blīvējumu. Tā kā burbuļvannu pārsegi ir pakļauti elementiem, tie galu galā būs jānomaina. Kad ir pienācis laiks, varat sazināties ar vietējo Hot Spring izplatītāju, lai uzzinātu par pārsega nomaiņu. Kā noteikt, kad ir pienācis laiks nomainīt karstās vannas pārsegu? Mūsu FAQ sadaļa un emuāra raksti var jūs izglītot par jūsu Hot Spring spa pareizu kopšanu un apkopi.

Izturīgs dizains

Hot Spring burbuļvannu pārsegi ir aprīkoti ar ekskluzīviem, izturīgiem kronšteiniem, kas nodrošina mūsu ekskluzīvo segumu pacēlāju stipru atbalstu un vieglu uzstādīšanu. Katrs pārsegs ir izgatavots no dubultšūta vinila vai poliestera izturīgām eņģēm un īpaši spēcīgiem polsterētiem rokturiem ilgstošai darbībai. Katrā spa pārsegā ir 24 pastiprināti iekšējie sprieguma punkti, tostarp alumīnija stiegrojums, kas palielina izturību un samazina svaru. Karstās vannas pārsega pacēlājs pagarina jūsu karstās vannas pārsega kalpošanas laiku. Bez burbuļvannas pārsega pacēlāja pārsega noņemšana, uzglabāšana un nomaiņa starp lietošanas reizēm kļūst par sarežģītu darbu, un, novietojot to uz zemes, iekšpagalma vai klāja, jūsu karstās vannas pārsegs var tikt bojāts. Īpaši lielākas burbuļvannas gadījumā jebkura burbuļvannas pārsega atvēršana un aizvēršana bez burbuļvannas pārsega pacēlāja var būt divu cilvēku darbs. Ar spa pārsega pacēlāju viens cilvēks var viegli atvērt un aizvērt vāku, turot to no zemes. Izmantojot Hot Spring vāka pacēlāju, jūs, visticamāk, izmantosit savu spa, jo būs daudz vieglāk atvērt un aizvērt vāku.

Drošības sertificēti burbuļvannu pārsegi

Pastiprinātas, regulējamas siksnas ļauj viegli droši nostiprināt spa pārsegu. Katrs karstā avota burbuļvannas pārsegs ir UL klasificēts saskaņā ar ASTM drošības standartiem, un tajā ir iekļautas bērnu drošības slēdzenes papildu aizsardzībai.

Highlife® kolekcijas rezerves pārsegi

Pielāgots jūsu spa modelim un pieejams vairākās krāsās. Sazinieties ar savu izplatītāju.

Chocolate

Smoke

(Faktiskās krāsas var atšķirties no ekrānā redzamā. Lai pārbaudītu, sazinieties ar vietējo izplatītāju.)

Limelight® kolekcijas rezerves pārsegi

Pielāgots jūsu spa modelim un pieejams vairākās krāsās. Sazinieties ar savu izplatītāju.

Caramel

Chestnut

Slate

(Faktiskās krāsas var atšķirties no ekrānā redzamā. Lai pārbaudītu, sazinieties ar vietējo izplatītāju.)

Hot Spot® kolekcijas rezerves pārsegi

Pielāgots jūsu spa modelim un pieejams vairākās krāsās. Sazinieties ar savu izplatītāju.

Nutmeg

Stone

(Faktiskās krāsas var atšķirties no ekrānā redzamā. Lai pārbaudītu, sazinieties ar vietējo izplatītāju.)