Search

BURBUĻVANNAS SERVISS UN REMONTS: KAD NOLĪGT PROFESIONĀLI​

Augstas kvalitātes mājas spa ir veidotas, domājot par izturību un uzticamību, taču ik pa laikam jūs varat redzēt kļūdas ziņojumu savas burbuļvannas vadības panelī. Tā ir reta parādība, taču, ja rodas problēmas ar spa veiktspēju, jums ir jāizlemj: vai zvanīt vietējam izplatītājam, lai saņemtu servisu, vai mēģināt problēmu novērst pašam? Zinot, kāda veida remontdarbus varat droši veikt pats, un to, kādus labojumus vislabāk veikt profesionālis, varēsiet izdarīt gudru izvēli.

Lielākais noteicošais faktors, apsverot burbuļvannu apkopi un remontu, ir jūsu drošība, taču tam rūpīgi seko līdzi jūsu mājas spa veikto ieguldījumu aizsardzība. Ja jūsu burbuļvannai joprojām ir garantija, sazinieties ar izplatītāju, lai pārliecinātos, ka ražotāja apstiprināts servisa pārstāvis parūpēsies par remontdarbiem. Mēģinot salabot spa pats, garantija var tikt anulēta. Tas varētu nozīmēt arī dārgākus remontdarbus.

REGULĀRA APKOPE SAMAZINA VAJADZĪBU PĒC BURBUĻVANNAS SERVISA UN REMONTA

Dārgākais spa ir tāds, kas netiek regulāri izmantots. Ikdienas lietošana un regulāra apkope ne tikai sniegs jums visas pārsteidzošās karstās vannas priekšrocības, bet arī palīdzēs nodrošināt, lai jūsu spa darbotos pareizi tik ilgi, kamēr tas jums pieder. Nokavēta vai, vēl ļaunāk, ignorēta apkope var izraisīt nopietnus bojājumus.

Labākais veids, kā novērst problēmas, ir regulāri uzturēt karstās vannas filtrus un ūdens kopšanas sistēmu. Varat arī nodrošināt pareizu apkopi, izmantojot vietējo karsto vannu izplatītāju, kurš var palīdzēt iestatīt apkopes grafiku un ieteikt labāko rīcību problēmu gadījumā. Daži izplatītāji pat parūpēsies par spa tīrīšanu un apkopi jūsu vietā.

BURBUĻVANNU APKOPE UN REMONTS

Vairākas problēmas, kas var rasties, var viegli atklāt, lietojot burbuļvannu, un jūs varat tās viegli atrisināt. Tie ietver ūdens sistēmas, vadības paneļa un strāvas padeves problēmas.

ŪDENS SISTĒMAS PROBLĒMAS

Pēc biežas spa lietošanas jūs varat pamanīt sekojošo:

  • Duļķains spa ūdens.
  • Vājas vai neregulāri plūstošas strūklas.
  • Nav siltuma, lai gan jūsu spa ir pilnībā darbināts un strūklas darbojas.

Katrs iepriekš minētais jautājums norāda uz vienu vainīgo: netīro filtru. Jūsu filtri palīdz nodrošināt jūsu spa ilgu kalpošanas laiku, taču, ja filtrs ir aizsērējis ūdenī esošo eļļu dēļ, jūsu spa nedarbosies, kā vajadzētu. Karstās vannas ir izstrādātas ar drošības mehānismiem, lai aizsargātu lietotājus un novērstu spa strūklu, sūkņu un citu sistēmu bojājumus. Piemēram, lēna vai gausa ūdens strūklas plūsma automātiski izslēgs sildītāju vai sūkni, lai tos nesabojātu.

Spa filtra tīrīšana ir vienkārša: vienkārši noņemiet filtru, uzklājiet ieteikto tīrīšanas līdzekli un pēc tam noskalojiet ar dārza šļūteni. Tālāk esošajā videoklipā ir parādīts, kā pareizi tīrīt Tri-X filtru Hot Spring® spa.

KONTROLES JAUTĀJUMI

Jūsu burbuļvannas vadības ierīces nodrošina, ka jūsu spa vienmēr ir gatavs relaksējošai atpūtai. Vadības problēmas, tostarp nereaģējošas vadīklas, ir viegli diagnosticētas, un jūs varat tās novērst. Parasti šīs problēmas rodas saziņas pārtraukuma dēļ starp vadības bloku un sistēmu, kurā tā darbojas. Vadības paneļa atiestatīšana bieži vien novērsīs problēmu. Lai atiestatītu, nospiediet un turiet skārienekrānu jebkurā tukšā vietā, līdz tas kļūst melns.

Tāpat, ja jūsu spa ir tālvadības pults, kas nereaģē, arī tā ir jāatiestata. Vispirms pārbaudiet, vai tas ir pilnībā uzlādēts. Ja tā nav, uzlādējiet to. Pēc tam restartējiet vadības paneli ar tālvadības pulti tā dokā (vai tās tiešā tuvumā), lai atjaunotu savienojumu starp abiem.

Ja vadība no tālvadības pults ir sporādiska, problēma var būt saistīta ar signāla traucējumiem no citas ierīces. Tālvadības pults frekvences maiņa var novērst problēmu. Lai mainītu Hot Spring® spa tālvadības pults frekvenci, nospiediet un turiet pogu, kas ieslēdz spa LED apgaismojumu, līdz mirgo visas tālvadības pults pogas un tiek parādīts kanāla atlases ekrāns. Šajā ekrānā izvēlieties jaunu frekvenci.

BAROŠANAS APGĀDES PROBLĒMAS

Ja jūsu spa neieslēdzas, to var novērst, vienkārši atiestatot slēdzi. Atcerieties, ka, ja problēma joprojām pastāv bez skaidra iemesla (piemēram, vētra vai strāvas padeves pārtraukums), tas var norādīt uz nopietnāku problēmu, piemēram, kļūmi vai īssavienojumu. Abi rada nopietnu trieciena risku burbuļvannā vai ap to. Nemēģiniet pats novērst šo problēmu. Tā vietā sazinieties ar pilnvarotu spa servisa pārstāvi.

KAD ZVANĪT BURBUĻVANNAS PAKALPOJUMU UN REMONTA PROFESIONĀLIM

Jūsu burbuļvannas sūkņi un tās apkures, ūdens attīrīšanas un vadības sistēmas darbojas kopā, lai radītu lielisku pieredzi ikreiz, kad izmantojat savu spa. Tas, ka katru sistēmu ir viegli uzturēt, liecina par jūsu spa inženieriju un meistarību. Lai gan ir dažas problēmas, kuras varat novērst pats, šo dažādo sistēmu mijiedarbība nozīmē, ka dažkārt problēmas risināšanai ir nepieciešams eksperts.

PROBLĒMAS, KURĀM NEPIECIEŠAMS EKSPERTA PAKALPOJUMS

  • Atkārtoti strāvas padeves pārtraukumi vai zudumi. Atkārtota izslēgšana var būt saistīta ar drošības slēdžu atvienošanu. Ja jums bieži ir jāatiestata barošana, lai darbinātu spa, sazinieties ar servisa tehniķi, lai noteiktu problēmas avotu.

 

  • Spa vairākkārt pārtrauc sildīšanu. Karstās vannas ir aprīkotas ar iekšējo termostatu, lai nodrošinātu, ka spa ūdens saglabājas drošā darba temperatūrā. Ja sildītājs atkārtoti izslēdzas vai pastāvīgi darbojas cirkulācijas sūknis, tas var norādīt, ka termostats nedarbojas pareizi.

 

  • Vadības ierīces atkārtoti izslēdzas vai tālvadības pults atsakās izveidot savienojumu. Atkārtotas kontroles problēmas prasa profesionāla spa tehniķa uzmanību. Var būt nepieciešams nomainīt akumulatoru vai citu tālvadības pults vai vadības paneļa sastāvdaļu.

 

  • Ūdens līmenis pazeminās vai ūdens ir manāms ap karsto vannu. Ūdens noplūde, īpaši skapī pie elektriskajām sistēmām un relejiem, ir nopietna, bet labojama problēma. Atvienojiet strāvu, iztukšojiet burbuļvannu, ievērojot lietotāja rokasgrāmatā sniegtos norādījumus, un pēc tam piezvaniet speciālistam, lai novērstu noplūdi un pārbaudītu vannu, lai pārliecinātos, ka nav bojāta neviena sistēma.

Lai iegūtu pilnīgu pārskatu par spa problēmām un to risināšanu, skatiet mūsu burbuļvannu problēmu novēršanas rokasgrāmatu.

Jūsu burbuļvanna ir izstrādāta tā, lai tā kalpotu desmit gadus vai ilgāk, ja tā tiek labi uzturēta un regulāri apkopta. Jūs varat veikt vienkāršu filtru un ūdens kopšanas apkopi, izmantojot lietotāja rokasgrāmatu. Vietējais burbuļvannu izplatītājs vienmēr ir gatavs ātri risināt nopietnākas problēmas un palīdzēt jums veikt pasākumus, lai novērstu citas problēmas nākotnē.

Ar izplatītāju tīklu visā pasaulē Hot Spring lepojas ar to, ka mūsu klientiem tiek nodrošināti visaptveroši servisa plāni un vienkāršas garantijas. Hot Spring izplatītājs netālu no jums ir unikāli kvalificēts, lai apkalpotu jūsu spa tik ilgi, kamēr tas jums pieder.