Search

BURBUĻVANNU AKSESUĀRI

Papildus mūsu izcilajiem spa mēs izgatavojam augstas kvalitātes burbuļvannu piederumus, kas padara jūsu Hot Spring® pieredzi vēl patīkamāku. No spa pakāpieniem līdz spa kopšanas līdzekļiem, visi mūsu piederumi ir izstrādāti tā, lai lieliski darbotos ar jūsu spa. Apmeklējiet vietējo Hot Spring izplatītāju, lai iegūtu plašāku informāciju un klātienē pārlūkotu pieejamos piederumus.

Burbuļvannu rezerves pārsegi un vāki

Karstas baļļas, kas ir pakļautas skarbiem elementiem, laika gaitā dabiski nolietojas. Visiem karsto avotu spa ir pielāgoti pārsegi, kas ir paredzēti, lai uzturētu jūsu spa energoefektivitāti. Noteikti pieprasiet karstā avota pārsegu, kad nepieciešams nomainīt.

Burbuļvannu pārsegu pacēlāji

Ar burbuļvannas pārsega pacēlāju var ātri un viegli pacelt un uzlikt karstās vannas pārsega. Bez burbuļvannas pārsega pacēlāja spa atvēršana un aizvēršana var būt 2 cilvēku darbs. Mūsu burbuļvannu pārsegu pacēlāji arī palīdz pagarināt jūsu seguma kalpošanas laiku, noturot tos no zemes un samazinot nolietojumu.

Spa sānu pakāpieni

Spa pakāpieni atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no burbuļvannas, un tie ir pieejami dažādās opcijās, kas pielāgotas jūsu karstā avota burbuļvannai.

Smart Spa tehnoloģija

Lietotne Hot Spring Spas, ko darbina savienotais spa komplekts, ļauj jums kontrolēt un uzraudzīt savu spa, atrodoties mājās vai ceļā.

Spa sānu uzlabojumi

Uzlabojiet savu karstās baļļas pieredzi ar šiem produktiem, kas īpaši izstrādāti, lai pievienotos jūsu spa: spa sānu saulessargi, spa margas un spa sānu dvieļu koks.

Augstas kvalitātes skaņa

Daudziem spa modeļiem var pievienot papildu Bluetooth® mūzikas sistēmu audio straumēšanai no ierīces.

Spa kopšanas līdzekļi

Jūsu Hot Spring izplatītājs var nodrošināt jums oriģinālus Hot Spring apkopes un nomaiņas produktus, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jūsu spa, tostarp rezerves filtrus un jauninājumus, piemēram, Vanishing Act un CleanScreen priekšfiltrus.