Search

ENERGOEFEKTĪVAS BURBUĻVANNAS

Ietaupiet naudu, ietaupiet enerģiju:

Spā baseini ir vadošais energoefektīvu burbuļvannu projektēšanas, projektēšanas un ražošanas nozarē. Izmantojot Hot Spring Spas Energy Smart™ sistēmu, katrs spa ir veidots ar energoefektīvu funkciju kombināciju, kas vienlaikus nodrošina zemākas ekspluatācijas izmaksas un vislabāko vērtību laika gaitā.

Energy Smart Spa:

Izmantojot Hot Spring Spas energoefektīvos spa, varat baudīt zemākas ikmēneša ekspluatācijas izmaksas. Hot Spring Spas padara jūsu spa energoefektīvu:

  1. Pilnīgi izolē katru Highlife Collection modeli ar vairākiem augsta blīvuma poliuretāna putu slāņiem, ko izmanto arī komerciālo saldētavu izolēšanai
  2. Izmantojot novatorisko FiberCor® izolāciju Limelight Collection modeļos, kas pilnībā piepilda korpusu līdz blīvumam, kas ir 4 reizes lielāks par 8 kg/m3 putām, ko izmanto lielākajā daļā spa.
  3. Tiek ražoti visi spa pārsegi, lai nodrošinātu pielāgotu un ciešu blīvējumu, lai bloķētu siltu gaisu, un tiem ir blīva putuplasta serde ar augstu R vērtību izolācijai
  4. Nepārtraukti cirkulējošs spa ūdens ar cirkulācijas sūkni SilentFlo 5000™, kas patērē mazāk enerģijas nekā 40 vatu spuldze
  5. Ar jaudīgajiem WaveMaster® strūklas sūkņiem, kas paredzēti strūklu darbināšanai, un tie tiek aktivizēti tikai tad, kad tie ir nepieciešami.
  6. Ar SmartJet™ sistēmu, kas ļauj novirzīt jaudu tikai jūsu izvēlētajām sprauslām, nodrošinot mazāk zirgspēku un enerģijas.
  7. Mūsu pašu sildītāju projektēšana, lai maksimāli palielinātu siltuma pārnesi uz ūdeni, nodrošinot maksimālu efektivitāti
  8. Ar dimmeri vadāmām LED gaismām, kas patērē mazāk enerģijas nekā standarta spuldze visos modeļos

Mēs nosakām standartu:

Hot Spring karstās vannas ir sertificējusi visus modeļus Kalifornijas Enerģētikas komisijā (CEC) saskaņā ar Kalifornijas tiesību aktiem. Tā kā Kalifornija nosaka energoefektīvu burbuļvannu standartu, varat būt mierīgs, zinot, ka jūsu spa ir izstrādāts tā, lai uzturētu zemas ekspluatācijas izmaksas neatkarīgi no jūsu dzīvesvietas.

1 Pieņem, ka vienu nedēļu izmanto tikai gaidīšanas režīmā, uzturot ūdens temperatūru 38 °C.
2 Pieņem četras dienas un trīs dienas ar darbību tikai gaidīšanas režīmā vienu nedēļu, uzturot ūdens temperatūru 38 °C. “Lietošana” ir definēta kā 20 minūšu sesija karstajā vannā — 10 minūtes ar ieslēgtām strūklām un 10 minūtes bez strūklām.

Testēšana tika veikta 2022. gada oktobrī UL sertificētā kamerā saskaņā ar ANSI/APP/ICC-14 2019.

Individuālais enerģijas patēriņš mainīsies atkarībā no jūsu konkrētā modeļa, iestatītās ūdens temperatūras, patērētāju lietošanas paradumiem un apkārtējās vides apstākļiem.