Search

BURBUĻVANNAS ŪDENS UZTURĒŠANAS SISTĒMAS

Pavadiet vairāk laika atpūtai ar mieru, zinot, ka jūsu spa ūdens ir tīrs, svaigs un gatavs baudīšanai. Hot Spring piedāvā trīs viegli lietojamas ūdens kopšanas sistēmas, no kurām izvēlēties, un pilnu pielāgotu ūdens kopšanas produktu līniju, lai apmierinātu visas jūsu īpašumtiesību vajadzības.

FRESHWATER® SĀLS SISTĒMA

Šī sālsūdens sistēma, kas ir pieejama visos Highlife® un Limelight® Collection spa, ir vienkāršs veids, kā uzturēt spa ūdeni tīru, dzidru un dezinficētu līdz pat veselam gadam. Ja jūsu spa ūdenī ir tikai nedaudz sāls, sistēma automātiski ģenerē hloru, tāpēc jūs pavadīsit mazāk laika mērīšanai un ķimikāliju pievienošanai. Šī unikālā sistēma palīdz jums pavadīt mazāk laika sava spa uzturēšanai un vairāk laika tā baudīšanai.

FRESHWATER® OZONA SISTĒMA

Uzturiet ūdeni tīru un skaidru, vienlaikus samazinot hlora nepieciešamību. Šī sistēma apvieno FreshWater® III augstas jaudas ozona ģeneratora tīrīšanas jaudu ar MPS nehlora oksidētāju un sudraba joniem aizsardzībai pret piesārņotājiem.

SPA KOPŠANAS LĪDZEKĻI

Jūsu Hot Spring izplatītājs var nodrošināt jums oriģinālus karsto avotu apkopes un nomaiņas produktus, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot jūsu spa, tostarp rezerves filtrus un jauninājumus, piemēram, Vanishing Act un CleanScreen priekšfiltrus.

Vai nepieciešama papildus informācija?

Ja Jums ir kādi jautājumi par mūsu piedāvātajiem spa vai piederumiem, mūsu klientu apkalpošanas nodaļa ar prieku palīdzēs.