Search

UZLABOJIET SAVU BURBUĻVANNAS PIEREDZI

Daudziem spa modeļiem var pievienot papildu Bluetooth® mūzikas sistēmu audio straumēšanai no ierīces.

BURBUĻVANNAS IZVĒLES AKSESUĀRI IZKLAIDEI

Burbuļvannas izvēles aksesuāri izklaidei

Ir tik daudz veidu, kā izbaudīt audio izklaidi, izmantojot karsto avotu spa. Izvēloties mūzikai sagatavotu spa, jūs saņemat iebūvētus rūpnīcas skaļruņus. Bet, ja vēlaties, varat pievienot bezvadu Bluetooth® audio sistēmu, kas ļauj savienot savu spa ar mājas izklaides sistēmu un citām ierīcēm. Pievienojiet arī zemfrekvences skaļruni, un jūs, iespējams, nekad nepametīsit ūdeni.

56 cm HD bezvadu monitors

Lai baudītu TV tiešraidi, straumētu video un daudz ko citu savā burbuļvannā vai izklaidējoties dārzā, pievienojiet savam spa 56 cm HD bezvadu monitoru jebkuriem laikapstākļiem. Monitors piedāvā izcilu attēla kvalitāti ar 1080p ekrāna izšķirtspēju, rūdītu stiklu un pretatstarojošu/pretatspīduma pārklājumu. Ar HDMI iespējotu to var savienot ar jūsu mājas video avotiem vai straumēšanas zibatmiņu, lai izmantotu dažādas displeja opcijas. Iekļauts monitora pjedestāls, kas slīd zem spa pamatnes, lai atvieglotu montāžu un uzstādīšanu, un smags vinila monitora vāciņš (nopērkams atsevišķi) nodrošina papildu aizsardzību un ir pieejams dažādās krāsās, lai tas atbilstu spa pārsegam.

 ”Augstākā līmeņa serviss ar pārdošanu, piegādi un uzstādīšanu. Tika rūpīgi izpētītas visas funkcijas, tostarp lieliskās Bluetooth skaņas sistēmas iestatīšana! Platīna serviss!

Highlife īpašnieks