Search

BURBUĻVANNAS HIDROTERAPIJAS PRIEKŠROCĪBAS

VAIRĀK KĀ BURBUĻVANNA

Karstā baļļa ir vieta personīgai pilnveidošanai, kur varat iegremdēties siltā ūdenī un masēt, lai atdzīvinātu, palēnināt, lai atgūtu, un sazināties ar citiem, lai justos tuvāk. Ievērības cienīgas lietas notiek, kad laika pavadīšanu spa padara par daļu no savas ikdienas.

“Tas ir labākais, ko es jebkad esmu darījis sev. Tas ir relaksējošs un patiešām palīdz pret sāpēm.”

Hot Spring Spa īpašnieks

Regulāri lietojot, karstā vanna piedāvā ilgtermiņa hidroterapijas priekšrocības, kas var uzlabot fizisko veselību un emocionālo labsajūtu.

“Mans vīrs un es iegādājāmies karsto avotu burbuļvannu apmēram pirms 16 gadiem un izmantojām to divas reizes dienā katru dienu apmēram 9–10 gadus. Mēs pārdevām savu māju un nevarējām to paņemt līdzi, tagad mūsu jaunajā mājā mēs iegādājāmies karsto avotu burbuļvannu un atcerieties, kāpēc un cik ļoti mēs mīlējām to, kas mums bija. Mēs esam tik priecīgi, ka mums atkal ir karstā vanna.”

Hot Spring Spa īpašnieks

“Labākā nauda, ko jebkad esam iztērējuši! Vienīgais, ko nožēlojam, ka neveicām šo pirkumu pirms gadiem. Tas dara brīnumus ar manas sievas stresu un manu artrītu. Iegūstiet karsto avotu jau šodien, un jūs būsiet 100% laimīgāks gan prātā, gan ķermenī, gan dvēselē!”

Hot Spring Spa īpašnieks

“Tas ir labākais, ko es jebkad esmu darījis sev. Tas ir relaksējošs un patiešām palīdz sāpēm un sāpēm.”

Hot Spring Spa īpašnieks

KATRA DIENA LABĀKA®

LABĀKA LABSAJŪTA

Hidroterapija uzlabo asinsriti un palīdz saglabāt elastību, lai jūs varētu būt vislabākais katru dienu. Ieejiet savā Hot Spring spa un jūtieties labāk garīgi, fiziski un emocionāli.

LABĀKA ATVESEĻOŠANĀS

Siltuma un uzlabotas masāžas kombinācija nodrošina visa ķermeņa terapeitisko pieredzi. Siltais ūdens paaugstina ķermeņa temperatūru un uzlabo asinsriti, peldspēja mazina locītavu stresu, un rūpīgi novietotas strūklas masē muskuļus un sāpes.

LABĀKS PATS

Spa sniedz jums unikālu personīgās labklājības sajūtu, īpašu vietu, kur apstājas ikdienas dzīves saspringums. Tas sagatavo jūs nākamajai dienai, kā arī palīdz atpūsties un labāk gulēt naktī. Šeit jūs atklājat savu labāko sevi.

LABĀKS SAVIENOJUMS

Pavadot laiku bez traucējumiem karstā vannā, jūs varat sazināties dziļākā līmenī ar cilvēkiem, kas jūsu dzīvē ir vissvarīgākie. Ieguvumi sniedzas ne tikai ūdenī, bet arī piepilda jūsu dzīvi ar mirkļiem, kas veicina jūsu labākās attiecības.

ATKLĀJIET HOT SPRING ATŠĶIRĪBU

Kā pasaulē vislabāk pārdotais spa zīmols Hot Spring Spas ir izpelnījies savu reputāciju ar kvalitāti un inovācijām. Mēs koncentrējamies uz Absolute Best Hot Tub Ownership Experience™ nodrošināšanu, izmantojot nepārspējamu masāžu, bezrūpīgu ūdens aprūpi, enerģijas taupīšanas funkcijas un nepārspējamu klientu apkalpošanu.

ĪSTI CILVĒKI, PATIESI STĀSTI

Play Video
Play Video
Play Video