Search

CIK MAKSĀ BURBUĻVANNA?

Ja meklējat burbuļvannu, viens no pirmajiem jautājumiem, ko varētu uzdot, ir “Cik maksā burbuļvanna?” Atbilde ir, tas ir atkarīgs. Karstās vannu cenas nav nozares noslēpums. Galvenais iemesls, kāpēc tās nav viegli parādītas, ir tas, ka cenas atšķiras atkarībā no vairākiem svarīgiem faktoriem. Šeit mēs izskaidrosim šos burbuļvannu cenu faktorus un sniegsim tipiskos cenu diapazonus, ko redzēsit, iepērkoties savā spa.

BURBUĻVANNAS IZMAKSAS

Jaunas burbuļvannas pārdošanas cena var svārstīties no aptuveni €3185 līdz €24295 un vairāk. Teorētiski, jo augstāk jūs virzāties uz cenām, jo ilgāk jūs izbaudīsiet savu burbuļvannu. Tomēr sākotnējās spa izmaksas ir tikai viens no elementiem, kas jāņem vērā. Mēģinot noteikt, kura burbuļvanna nodrošina vislielāko naudas vērtību, jums jāapsver arī pastāvīgās īpašumtiesību izmaksas, cik bieži plānojat izmantot savu burbuļvannu un cik gadus vēlaties, lai jūsu burbuļvanna kalpotu.

Pārlūkojot vietni Spabaseini, blakus katram modelim redzēsiet € zīmes, kas norāda cenu līmeni. Cenu diapazoni ir paredzēti, lai palīdzētu jums pieņemt lēmumu par pirkumu. Dīleri var vienpersoniski noteikt faktiskās cenas, kas var atšķirties atkarībā no daudziem dažādiem faktoriem. Sazinieties ar vietējo izplatītāju, lai uzzinātu precīzāko Spabaseina cenas piedāvājumu.

Tirgotāji var vienpersoniski noteikt faktiskās cenas, kas mainīsies atkarībā no iespējām, piederumiem, uzstādīšanas izmaksām, galamērķa maksām, finanšu maksām, nodokļiem un citiem vietējiem faktoriem. Sazinieties ar vietējo izplatītāju, lai uzzinātu savu cenu un izmantotu pastāvīgās akcijas un piedāvājumus

CIK MAKSĀ BURBUĻVANNA?

IESĀKUMA LĪMEŅA BURBUĻVANNAS €3185 UN VAIRĀK

Lai gan šajā cenu diapazonā esošie spa piedāvā ļoti vienkāršu funkciju komplektu, to pieejamība ļauj tiem, kuri pirmo reizi izmanto karstā ūdens masāžu, ļoti viegli sākt baudīt karstā ūdens masāžu.

Parasti šajā cenu diapazonā esošās spa ir rotācijas formas, kas nozīmē, ka spa iekšpuse un ārpuse ir veidota no izturīgas plastmasas. Tie izskatās savādāk nekā spa ar spīdīgiem akrila apvalkiem, kas tiek piedāvāti par augstākām cenām. Viena no rotācijas formas spa priekšrocībām ir tā, ka tās ir vieglas un viegli pārvietojamas. Tāpēc darba sākšana ir vienkārša, un jūs, iespējams, ietaupīsit uzstādīšanas izmaksas, neizmantojot elektriķi. Piepildiet spa ar dārza šļūteni un izbaudiet.

POPULĀRI IESĀKUMA LĪMEŅA ZĪMOLI:

Iegādājieties Freeflow Spas® sākuma līmeņa burbuļvannas

CENAS VĒRTAS BURBUĻVANNAS

€6495 UN VAIRĀK

Šis ir sākuma cenu diapazons spa ar spīdīgiem akrila apvalkiem, izturīgiem kompozītmateriālu skapjiem, vairāk strūklu un lielāku funkciju klāstu. Ir svarīgi saprast, ka šajā diapazonā spa ražotāji var veikt kompromisus. Faktiski šis var būt visdrošākais cenu diapazons pircējiem, kas pirmo reizi pircējas ar burbuļvannu.

Ražotājs, kas piedāvā burbuļvannu vērtības cenu diapazonā, var koncentrēties uz tādu funkciju piedāvāšanu, kas piesaista uzmanību, piemēram, daudz strūklu, iespaidīgu apgaismojumu un ūdens funkcijas. Lai cenas būtu zemas, tās var apdraudēt kvalitāti vai izlaist svarīgas veiktspējas funkcijas, piemēram, siltumizolāciju, kas uztur zemas enerģijas izmaksas. Vai arī viņi, iespējams, neiegulda spēcīgā servisa tīklā vai visaptverošās garantijās.

No otras puses, Hot Spot kolekcijā ražo spa par izdevīgu cenu, kas nodrošina kvalitātes, veiktspējas un vērtības sajaukumu, lai nodrošinātu gadiem ilgu uzticamību un energoefektivitāti.

Hot Spot kolekcijas spa izmanto FROG® In-Line dezinfekcijas sistēmu ērtai ūdens kopšanai. Tā pašregulē, pamatojoties uz ūdens sanitārijas vajadzībām, saglabājot konsekventu aizsardzības līmeni.

POPULĀRI BURBUĻVANNNU MODEĻI:

Iegādājieties Hot Spring® Spas burbuļvannu modeļus par izdevīgām cenām

PREMIUM UN SĀLS ŪDENS BURBUĻVANNAS IZMAKSAS

€10 995 UN VAIRĀK

Palielinoties cenām, augstākās klases spa piedāvā labāku un apmierinošāku ilgtermiņa īpašumtiesību pieredzi, un daži piedāvā iespēju izmantot sālsūdeni kā ūdens kopšanas sistēmu.

Papildus tam, ka šie spa piedāvā vairāk strūklu, ūdens objektu un krāsainu apgaismojumu, tiem ir arī uzlabotas funkcijas. Rezultātā tie parasti ir energoefektīvāki nekā spa par vērtīgu cenu, kas samazina pastāvīgās īpašumtiesību izmaksas. Tiem bieži ir uzlabotas vadības ierīces, efektīvākas filtrēšanas sistēmas un ūdens kopšanas iespējas, kas var samazināt jūsu apkopes laika prasības. Tādas sastāvdaļas kā sūkņi un sildītāji var būt arī kvalitatīvākas, un garantijas termiņš bieži vien ir ilgāks nekā spa ar zemāku cenu diapazonu.

Iespēja izmantot sālsūdeni savā burbuļvannā tiek izmantota arī augstākās klases burbuļvannu modeļos, piemēram, Hot Spring Spas Limelight® kolekcijā. FreshWater® sāls sistēma ir vienkāršākais veids, kā saglabāt ūdeni tīru un dzidru līdz pat veselam gadam.* Jūs izbaudīsiet mīkstu, dabiskas sajūtas ūdeni bez asām smaržām. Pavadiet mazāk laika sava spa uzturēšanai un vairāk laika tā baudīšanai.

*Spa ūdens kalpošanas laiku ietekmē daudzi faktori, piemēram, peldētāju slodze un ūdens ķīmija. Ja spa ūdens tiek pareizi uzturēts, ņemot vērā šos faktorus, trīs FreshWater Salt System kasetņu iepakojumi saglabās ūdeni tīru un skaidru līdz pat veselam gadam.

 

POPULĀRI PREMIUM BURBUĻVANNAS MODEĻI:

Iegādājieties augstākās kvalitātes burbuļvannas no Hot Spring® Spa

PREMIUM UN SĀLS ŪDENS BURBUĻVANNAS IZMAKSAS

€14 995 UN VAIRĀK

Šī diapazona spa piedāvā vislabāko īpašumtiesību pieredzi. Šajā līmenī priekšrocība, ieguldot vairāk sākotnējā cenā, ir izcila ilgtermiņa bauda. Sagaidiet ļoti zemākās enerģijas izmaksas, minimālu apkopi, vienkāršu darbību un kvalitatīvus komponentus spa, kas var kalpot līdz pat 20 gadiem vai ilgāk! Šajos augstākās klases spa ir pieejamas arī sālsūdens sistēmas.

Augstākās klases karstās vannas, piemēram, Highlife® kolekcijā no Hot Spring Spas, ir gatavas sāls sistēmai. FreshWater® sāls sistēma ir revolūcija bezrūpīgā ūdenī, kas ir vienkāršākais veids, kā uzturēt ūdeni tīru, dzidru un dabisku.

Šī diapazona modeļi ir labākās karstās vannas. Papildus izturīgām funkcijām, augstas kvalitātes komponentiem un izturīgai konstrukcijai jūs varat sagaidīt arī dažas ļoti īpašas funkcijas. Unikālas strūklas sistēmas vislabākajai hidroterapijas masāžai, moderns dizains, kas padara karsto vannu par skaistu dārza fokusa punktu, augstākās klases filtrēšanas sistēmas pēc iespējas tīrākam spa ūdenim, kā arī citi jauninājumi. palīdziet nošķirt šī diapazona spa no citiem modeļiem.

POPULĀRI LUKSUS BURBUĻVANNU MODEĻI:

Iegādājieties luksusa burbuļvannu modeļus no Hot Spring® Spa

FAKTORI, KAS IETEKMĒ BURBUĻVANNU CENU

Tagad, kad jums ir vispārējs priekšstats par to, cik daudz burbuļvannas var maksāt, mēs izskaidrosim dažus modelim raksturīgos faktorus, kas ietekmē burbuļvannas cenas.

Kvalitatīva burbuļvanna ir ieguldījums, un iespējas un uzlabojumi var paaugstināt konkrēta modeļa cenu. Kad būsiet pabeidzis izpēti, iespējams, noteiksiet, ka jums ir piemērota vienkāršāka burbuļvanna bez daudziem “zvaniņiem un svilpieniem”. Pirmkārt, jūs esat pelnījis iegūt pareizo informāciju, lai pieņemtu izglītotu lēmumu. Tas palīdzēs jums saprast, kāpēc cenas var ļoti atšķirties un kāpēc var būt vērts neiepirkties vienkārši par zemāko cenu. Galu galā, kā izglītots pircējs, jūs pats varēsit izlemt, kāda veida burbuļvanna un kāda veida burbuļvannas lietošanas pieredze jums būs vispiemērotākā. maksāt, mēs izskaidrosim dažus modelim raksturīgos faktorus, kas ietekmē burbuļvannas cenas.

DAŽI NO SVARĪGAJIEM FAKTORIEM, KAS VAR IEDZĒT KURSAS VUBNA CENU, IECIET:

  • Izmērs
  • Iespējas
  • Inženierzinātnes
  • Kvalitāte
  • Dizains

Iespējams, ka šie modelim specifiskie mainīgie jums jau ir zināmi. Ir skaidrs, ka labāka kvalitāte vai lielāka burbuļvanna maksās vairāk. Taču ir arī papildu cenu faktori, un ir svarīgi, lai mēs aptvertu arī tos.

Nepārtrauciet neparedzētas maksas. Daži spa cenu mainīgie ir balstīti ne tikai uz jūsu izvēlēto burbuļvannas modeli. Tie ir balstīti arī uz tādiem apsvērumiem kā lokalizācija. Faktiski nav nekas neparasts, ka viens un tas pats burbuļvannas modelis vienā vietā maksā vairāk nekā citā, un tas parasti ir saistīts ar tādiem faktoriem kā:

  • Tirgotāja atrašanās vieta un kravas izmaksas no ražotāja
  • Tirgotāja pieskaitāmās izmaksas un citas veikala izmaksas
  • Pārdošanā iekļauti tirgotāja nodrošinātie pakalpojumi

KUR ES VARU SAŅEMT PRECĪZU BURBUĻVANNAS CENU?

Labākā vieta, kur iegūt informāciju par modeļiem, funkcijām, jauninājumiem un izmaksām par savu burbuļvannu, ir vietējais burbuļvannu izplatītājs. Jūs varat ievadīt savu pasta indeksu mūsu vietnē, lai atrastu sev tuvāko pilnvaroto Hot Spring® izplatītāju.

Mēs iesakām apmeklēt savu izplatītāju personīgi vai iepirkties virtuāli šeit. Paņemiet līdzi peldkostīmu un izbaudiet pārbaudi! Jūsu izplatītājs var atbildēt uz visiem jūsu jautājumiem — pat uz tiem, par kuriem vēl neesat domājis — par modeļiem, funkcijām, opcijām… un, protams, cenām.