Search

PADOMI BURBUĻVANNAS APKOPEI

Jūsu spa tīrīšana

Mērcējiet sava spa dzirkstošā tīrā ūdenī, ievērojot šos vienkāršos tīrīšanas padomus.

 • Visam spa: izmantojiet maigu, neabrazīvu, neputojošu tīrīšanas līdzekli un mīkstu lupatu vai neilona skruberi, lai noņemtu netīrumus.
  Nelielai virsmu tīrīšanai: nelielu virsmas laukumu tīrīšanai izmantojiet parasto cepamo sodu.

 

 • Lai iegūtu spīdīgu izskatu: uzklājiet FreshWater Spa Shine uz tīras un sausas spa apvalka.

 

 • Spa spilveniem: izpildiet lietotāja rokasgrāmatā sniegtos norādījumus, lai noņemtu un notīrītu spa spilvenus.

 

 • Vinila pārklājumam: Vispirms noņemiet vāku un viegli apsmidziniet to ar dārza šļūteni, lai atbrīvotu visus netīrumus vai gružus, kas varētu būt uzkrājušies. Pēc tam, izmantojot maigu ziepju šķīdumu (1 tējkarote trauku mazgāšanas līdzekļa ar 7,5 litriem ūdens) vai cepamo sodu, ar lielu sūkli ar apļveida kustībām noberziet vinilu un noskalojiet ar dārza šļūteni. Noskalojiet vāka apakšdaļu, neizmantojot ziepes, un noslaukiet to ar sausu lupatu. Lai apstrādātu vāku pēc tīrīšanas, uzklājiet plānu Hot Spring Cover Shield™ produkta plēvi.

Noderīgs padoms: lai mazgāšanas līdzekļa un ziepju atlikumi neietilpst jūsu spa ūdenī, pirms mērcēšanas spa mazgājieties dušā bez ziepēm un peldkostīma mazgāšanas vietā izmantojiet skalošanas ciklu.

Iztīriet spa filtru kasetnes

Tā kā minerālu daļiņas vai pārkaļķošanās no cieta ūdens var aizsprostot jebkuru ūdens filtrēšanas sistēmu, mēs iesakām katru mēnesi ievērot šos vieglās tīrīšanas padomus, lai jūsu spa ūdens plūst pareizi.

 • Smidzināšanas kasetnes: izsmidziniet katru kasetni ar dārza šļūteni, smidzinot rotējot, lai rūpīgi noņemtu netīrumus starp filtra krokām.

 

 • Izmantojiet filtru tīrītāju: izmantojiet FreshWater® Instant Filter Cleaner vai FreshWater® Filter Cleaner, lai filtri būtu tīri un labā darba stāvoklī.

 

 • Filtru nomaiņa: lai gan filtru tīrīšana palīdzēs nodrošināt ūdens nevainojamu darbību, ik pēc trim gadiem filtri jānomaina pret oriģinālajiem Watkins rezerves filtriem.

 

 • Lai iegūtu papildu palīdzību, skatiet šos videoklipus.

Jūsu spa ūdens nomaiņa

Lai gan, ievērojot spa ūdens tīrīšanas padomus, ūdens ilgāk saglabāsies svaigs, ziepes un mazgāšanas līdzekļi laika gaitā var uzkrāties jūsu spa, radot nogulsnes. Uzziniet, kā nomainīt ūdeni, veicot šādas darbības:

 • Iztukšojiet un uzpildiet vannu: ievērojot lietotāja rokasgrāmatā sniegtos norādījumus, iztukšojiet un uzpildiet ūdeni savā spa, lai notīrītu mazgāšanas līdzekļa un ziepju atlikumus, kas laika gaitā varētu būt uzkrājušies.

 

 • Iegūstiet priekšfiltru: lai jau pašā sākumā dzirkstošs tīrs ūdens, izmantojiet CleanScreen™; Iepriekš filtrējiet, piepildot savu spa.

 

 • Pievienojiet priekšfiltru: izmantojot CleanScreen™: priekšfiltru, pievienojiet to parastai dārza šļūtenei, lai no jaunā ūdens noņemtu organiskos piesārņotājus, metālus, piemēram, varu un dzelzi, un tanīnus.

Kā sagatavot savu spa ziemai

Jūsu Hot Spring spa ir paredzēts lietošanai visu gadu visos klimatiskajos apstākļos. Nodrošiniet maksimālu energoefektivitāti savā spa jebkurā gadalaikā, veicot šīs darbības.

 • Iegādājieties ziemas segu: saglabājiet savu spa karstu visu gadu, pat apgabalos ar zemu temperatūru, iegādājoties ziemas segu no vietējā Hot Spring spa izplatītāja.

 

 • Ziemas segas uzstādīšana: Uzstādiet ar vinilu pārklātu, ar stiklšķiedru izolētu ziemas segu aprīkojuma nodalījuma durvju iekšpusē, pievienojot papildu piesardzību pret daļēju sasalšanu dažām jūsu spa sastāvdaļām, vienlaikus palielinot energoefektivitāti.

 

 • Meklējiet nolietojuma pazīmes: pārbaudiet, vai jūsu vāciņam ir maksimālā veiktspēja, meklējot nolietojuma pazīmes.

 

 • Pārbaudiet blīvējumu: pārliecinieties, vai blīvējums joprojām ir cieši un neskarts, lai siltums neizplūstu.

 

 • Pārbaudiet, vai jums ir nepieciešams nomaiņa: ja redzat nokarenas, izbalēšanas vai plaisāšanas pazīmes, iegādājieties savam spa nomaiņai.

 

 • Noņemiet sniegu un ledu: Regulāri notīriet sniegu no spa pārsega un aplejiet ar siltu ūdeni uz ledus, nevis velciet to nost.

 

 • Uzturieties atvaļinājuma laikā: ja plānojat doties prom uz dažām dienām ziemas mēnešos, uzturiet savu spa, ievērojot šos padomus:
  • Pielāgojiet pH līmeni: pirms došanās ceļā, noregulējiet pH saskaņā ar lietotāja rokasgrāmatu.
  • Dezinficēšana: dezinficējiet ūdeni ar superhlorēšanu vai jauno Hot Spring MPS hloru nesaturošo oksidētāju saskaņā ar instrukcijām.
  • Bloķēt vāku: nobloķējiet vāku, lai novērstu piekļuvi.
  • Bloķēt gaismu un sprauslas: bloķējiet gaismas un strūklu funkciju vadības panelī (1998. gada modeļiem).

 

 • Atgriežoties: pēc atgriešanās līdzsvarojiet pH un pirms lietošanas dezinficējiet ūdeni.

Ja plānojat būt prom no mājām nedēļu vai ilgāk, zvaniet savam vietējam izplatītājam, lai saņemtu papildu padomus par spa ierīkošanu ziemā, vai skatiet īpašnieka rokasgrāmatu, lai iegūtu papildu norādījumus.

Uzturiet savu spa ūdeni tīru no aļģēm, baktērijām un citiem nevēlamiem piemaisījumiem, uzturot drošu dezinfekcijas līdzekļa daudzumu. Ja spa ūdenī ir pārāk daudz dezinfekcijas līdzekļa, var tikt kairinātas plaušas, āda un acis.

Skatiet īpašnieka rokasgrāmatu, lai uzzinātu par dezinfekcijas līdzekļiem, kas apstiprināti lietošanai kopā ar jūsu spa. NELIETOJIET trihlora hloru, jebkāda veida saspiestu bromu vai hloru, skābi vai jebkāda veida dezinfekcijas līdzekli, kas nav apstiprināts jūsu spa. Ja rodas šaubas, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu vai vietējo Hot Spring spa izplatītāju.

Hot Spring Spas atbalsts ir šeit, lai palīdzētu padarīt jūsu spa apkopi pēc iespējas vienkāršāku. Papildinformāciju par spa kopšanu un tīrīšanu skatiet lietotāja rokasgrāmatā.

Ja jums ir kādi īpaši jautājumi vai kādi tehniski vai klientu apkalpošanas jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas nodaļu vai zvaniet pa tālruni +1 (800) 999-4688.

Spa ūdens produkti

PIEDERUMI, LAI PALĪDZĒTU UZTURĒT TĪRU, DZIRKSTOŠU ŪDENI

Ūdens ir jūsu spa būtība, tāpēc tam jābūt svaigam, tīram un gatavam baudīšanai. Hot Springs piedāvā divus piederumus, lai jūsu ūdens būtu tīrs un jūsu kopšana būtu vienkārša.

Hot Spring MPS hloru nesaturošs oksidētājs Lai novērstu nevēlamus piemaisījumus, kas uzkrājušies jūsu spa ūdenī, šis hloru nesaturošais oksidētājs palielina dezinfekcijas līdzekļa efektivitāti un uzlabo ūdens dzidrumu. Hot Spring MPS hloru nesaturošais oksidētājs ir saderīgs ar bromu, hloru un lielāko daļu alternatīvu dezinfekcijas līdzekļu. To ieteicams lietot arī kopā ar EverFresh™ ūdens kopšanas sistēmu, lai iegūtu vislabākās kvalitātes ūdeni… svaigu, drošu un bez smaržas un kairinājuma.

Hot Spring Spa Vac Hot Spring Spa Vac attīra netīrumus, granti, lapas un citus gružus, neiztukšojot jūsu spa. Šim autonomajam, vienkārši lietojamajam ūdens vakuumam nav nepieciešama sūknēšana, akumulatori vai ūdens pieslēgumi, savukārt teleskopiskais alumīnija stabs ļauj viegli noņemt gružus no grūti sasniedzamām vietām. Varat to izmantot arī uz peldbaseina kāpnēm un strūklakām.