Search

IZBAUDIET MŪSU LABĀKO SPA ŪDENI

freshwater-salt-system-logo-reg-grey-half-round

FRESHWATER® SĀLS SISTĒMA

Šī sālsūdens sistēma, kas ir pieejama visos Highlife® Collection un Limelight® Collection spa, ir vienkāršs veids, kā uzturēt spa ūdeni tīru, dzidru un dezinficētu līdz pat veselam gadam.* Ja jūsu spa ūdenī ir tikai nedaudz sāls, sistēma rada hloru automātiski, lai jūs pavadītu mazāk laika mērīšanai un ķīmisko vielu pievienošanai. Šī unikālā sistēma palīdz jums pavadīt mazāk laika sava spa uzturēšanai un vairāk laika tā baudīšanai.

  • Dabiskākas sajūtas ūdens bez niezošas, sausas ādas vai acīm
  • Pievienots mazāk ķīmisko vielu un nav asas smakas
  • Vienkārša ūdens kopšana nozīmē vairāk laika, lai izbaudītu savu spa
  • Ietaupiet ūdeni, samazinot spa notecināšanu un uzpildīšanu līdz pat gadam*

Viena no galvenajām bažām par spa piederību ir ūdens aprūpe. Noskatieties šo videoklipu, lai uzzinātu, kā FreshWater sāls sistēma ļauj pavadīt vairāk laika, atpūšoties karstajā vannā, un gandrīz nemaz nav laika to uzturēt.

Ekskluzīvā FreshWater sāls sistēma ir iespēja visiem Highlife® Collection un Limelight® Collection spa modeļiem.

Kā tas strādā

Unikāla, patentēta tehnoloģija padara FreshWater sāls sistēmu par revolūciju burbuļvannu ūdens kopšanā. Titāna kasetne no sāls veido hloru, lai dezinficētu spa ūdeni. Izmantojiet vadības paneli, lai iestatītu sistēmas līmeni, kas nepieciešams ūdens attīrīšanai atbilstoši jūsu lietošanas vajadzībām.

Vadības panelis aicina pārbaudīt ūdeni ar testa strēmeli ik pēc 10 dienām un, ja nepieciešams, noregulēt sistēmu. Tas arī norāda, kad sistēmai ir jāpievērš uzmanība, un norāda, kādas darbības jāveic. Tas ir tik vienkārši. Vienreizējai kasetnei nekad nav nepieciešama apkope, un tā kalpo līdz četriem mēnešiem. Mainot tikai trīs kasetnes, ūdens paliek tīrs un dezinficēts līdz pat veselam gadam, nodrošinot jums vislabāko iespējamo spa ūdeni.*

Izmantojot mazāk piedevu un mazāk ķīmisko vielu, spa ūdens ilgāk paliek tīrāks. Spa ūdens ilgst līdz 12 mēnešiem, pirms tas ir jāiztukšo un jāuzpilda.* FreshWater sāls sistēma ietaupa apkopes laiku un ietaupa ūdeni.

Freshwater-384x256-A.webp
Vienreizējās lietošanas titāna kasetne, kas ir paslēpta spa, ir viegli nomaināma tikai dažu sekunžu laikā bez instrumentiem.
Viens 3 FreshWater Salt System titāna kasetņu iepakojums nodrošina ūdens aprūpi līdz pat gadam.*

*Spa ūdens kalpošanas laiku ietekmē daudzi faktori, piemēram, peldētāju slodze un ūdens ķīmija. Ja šie faktori tiek ņemti vērā un spa tiek pareizi uzturēts, FreshWater sāls sistēma saglabās ūdeni tīru un skaidru līdz pat veselam gadam.