hot-spring-limelight-hero-image

HOT SPRING® SPA REZERVES PĀRSEGI

Mūsu SPA pārsegi ir izturīgi, tomēr laika gaidā tie nolietojas. SPA pārsegs ir nozīmīga Energy Smart™ sistēmas daļa – tas palīdz sasniegt energoefektivitātes līmeni, ar ko HotSpring® lepojas. Kad pienāks laiks, pasūtiet oriģinālo HotSpring® rezerves pārsegu.

ENERGOEFEKTĪVI KARSTO VANNU PĀRSEGI


HotSpring® SPA ir industrijas vadošais augstas energoefektivitātes karsto vannu un karsto vannu pārsegu ražotājs. Mūsu izturīgie karsto vannu vinila pārsegi karstumā cieši noslēdzas, to 24 kg/m³ un 32 kg/m³ blīvais putuplasta pildījums paaugstina pārsega R-faktoru, nodrošinot papildu energoefektivitāti. SPA pārsegs, saglabājot karstumu, samazinās jūsu energoapgādes rēķinus. Arī jūsu rēķini par ūdens apgādi būs mazāki, jo, pārsegam cieši noslēdzoties, tiks samazināts iztvaikojušā ūdens apjoms.

HIGHLIFE® KOLEKCIJAS KARSTO VANNU REZERVES PĀRSEGI


Šie pārsegi ir speciāli piemēroti Highlife® SPA modeļiem.
Pieejami šokolādes un šīfera krāsā.

Highlife® pārsegs Chocolate
Highlife® pārsegs Slate

HOT SPOT® KOLEKCIJAS KARSTO VANNU REZERVES PĀRSEGI


Šie pārsegi ir speciāli piemēroti HotSpot® SPA modeļiem.
Pieejami pelnu, karameles un kastaņu krāsā.
Hot Spot® pārsegs Caramel
Hot Spot® pārsegs Chestnut
Hot Spot® pārsegs Ash

LABĀKĀ KARSTO VANNU PĀRSEGU KONSTRUKCIJA


HotSpring® karsto vannu vinila pārsegi atbilst jūrniecības standartiem un to speciāli veidotā konusveida iekšpuse nodrošina ūdens noteci, savukārt poliestera pavedieni un daudzslāņu lamināts rada tvaika barjeru, lai pārsegu aizsargātu pret skarbiem laika apstākļiem, ķimikālijām un spēcīgu saules gaismu. Neilona atloki rāvējslēdzējam piešķir papildus izturību, novēršot lūzumus un plīsumus.

Pārsegs ir viens no nozīmīgākajiem jūsu karstās vannas energoefektīvā dizaina komponentiem. Pārsegam nepieciešama regulāra apkope, un reizi gadā jāpārbauda tā nodilums un spēja cieši noslēgties. Tā kā karstās vannas pārsegs ir pakļauts vides ietekmei, laika gaitā tas būs jānomaina. Jūs varat sazināties ar HotSpring® izplatītāju, lai nepieciešamības gadījumā pieteiktu pārsega nomaiņu. Kā noskaidrot, vai pienācis laiks nomainīt karstās vannas pārsegu? Mūsu BUJ sadaļā pieejama informācija par pareizu HotSpring® SPA apkopi un uzturēšanu.

IZTURĪGS DIZAINS


HotSpring® karsto vannu pārsegi ir aprīkoti ar teicamiem, izturīgiem stiprinājumiem, kas gādā par pārsegu pacēlāju spēcīgu atbalstu un vieglu uzstādīšanu. Lai nodrošinātu ilgu kalpošanu, katrs pārsegs ir izgatavots no dubulti nošūta vinila un tam ir sevišķi izturīgi, stepēti rokturi. Katrā SPA pārsegā iestrādāti 24 iekšējās slodzes punkti, ieskaitot alumīnija armatūru, kas sniedz papildus izturību, būtiski nepalielinot pārsega svaru.

Karstās vannas pārsega pacēlājs paildzina pārsega kalpošanas laiku. Bez pārsega pacēlāja, pārsega noņemšana, uzglabāšana un nomaiņa starp lietošanas reizēm kļūst par nepatīkamu pienākumu, turklāt, novietojot to uz zemes, betona virsmas vai grīdas, karstās vannas pārsegs var tikt sabojāts. Ja karstā vanna ir lielāka, tās pārsega atvēršana un nomaiņa bez pārsega pacēlāja var būt divu cilvēku darbs. SPA pārsega pacēlājs šo uzdevumu atvieglo, un viens cilvēks var ērti atvērt pārsegu, neliekot to uz zemes, kā arī to aizvērt, kad vannošanās ir beigusies.

Pārsega pacēlājs arī dod laiku atkārtoti pārbaudīt, vai pārsegs ir kārtīgi aizvērts un noslēdzies. HotSpring® pārsega pacēlājs nodrošina biežāku SPA lietošanu, jo pārsega atvēršana un aizvēršana vairs nesagādā grūtības. Ērtā lietošana ļauj karstās vannas aizvēršanu padarīt par patīkamu ieradumu, turklāt karstās vannas pārsega izmantošana būtiski samazina energoapgādes rēķinus. Atcerieties, ka karstās vannas pārsegs arī pasargā jūsu SPA no netīrumu iekļūšanas tajā.

KARSTO VANNU PĀRSEGI AR DROŠĪBAS SERTIFIKĀTU


Izturīgas, pielāgojamas lences ļauj SPA pārsegus nostiprināt ērti un droši. Visi HotSpring® karsto vannu pārsegi, saskaņā ar Amerikas Materiālu un izmēģinājumu biedrības (ASTM) drošības standartiem, atbilst UL klasifikatoram; tie aprīkoti ar papildus stiprinājumiem bērnu drošībai.


Kontrolējiet enerģijas patēriņu un samaziniet elektroenerģijas rēķinus, izmantojot energoefektīvu karstās vannas pārsegu.