hot-spring-limelight-hero-image

FRESHWATER™ SĀLS SISTĒMA

FRESHWATER™ SĀLS SISTĒMA


Viegli lietojamā sālsūdens sistēma pieejama visos Highlife® un Limelight® kolekcijas SPA. Tā ļauj uz gadu aizmirst par rūpēm, kas saistītas ar ūdens tīrību, dzidrumu un higiēnu. Ar nelielu sāls daudzumu SPA ūdenī pietiek, lai sistēma automātiski radītu hloru, un jums būtu mazāk laika jāpavada mērot un pievienojot ķimikālijas. Šī unikālā sistēma SPA uzturēšanu padara tik vienkāršu kā nekad – visas neskaidrības un problēmas, kas saistītas ar ūdens apkopi, ir atrisinātas.

  • Dabiskāka sajūta ūdenī - āda un acis nekļūst sausas un neniez
  • Mazāk pievienotu ķimikāliju un nekādu stipru smaku
  • Vienkārša ūdens apkope un vairāk laika, lai baudītu SPA
  • Ūdens taupīšana, SPA iztukšojot un piepildot reizi gadā*

Viena no galvenajām raizēm, kas saistīta ar SPA, ir ūdens apkope. Noskatieties šo video, lai uzzinātu, kā FreshWater™ sāls sistēma ļauj pavadīt vairāk laika atpūšoties SPA un gandrīz nemaz – to kopjot.

Ekskluzīvā FreshWater™ sāls sistēma pieejama visiem Highlife® kolekcijas un Limelight® kolekcijas SPA modeļiem.

KĀ TAS DARBOJAS


Unikālā, patentam pieteiktā tehnoloģija FreshWater™ sāls sistēmu padara par vienu no labākajām SPA vannu sāls sistēmām. Titāna patrona no sāls rada hloru, kas SPA ūdeni padara higiēniski tīru. Izmantojiet kontroles paneli, lai iestatītu līmeni, kas nepieciešams, lai, vadoties pēc jūsu SPA lietošanas paradumiem, attīrītu ūdeni.

Kontroles panelis reizi 10 dienās atgādina par nepieciešamību pārbaudīt ūdeni ar testa strēmeli un vajadzības gadījumā pielāgot iestatījumus. Tas arī ziņo, ja sistēmai vajadzīga apkope, un informē par turpmāko rīcību. Tas ir tieši tik vienkārši. Vienreizlietojamā patrona derīga četrus mēnešus, un apkope tai nav vajadzīga. Nomainot patronu tikai trīs reizes, ūdens ir tīrs veselu gadu, sniedzot jums vislabāko SPA ūdeni.

Mazāk piedevu un ķimikāliju, un SPA ūdens ilgāk saglabājas tīrs. SPA ūdens lietojams 12 mēnešus, līdz tas jāiztukšo un atkal jāpiepilda. FreshWater™ sāls sistēma ietaupa ūdeni, naudu un laiku, kas vajadzīgs SPA apkopei.

Vienreizlietojamā titāna patrona ir paslēpta SPA, to nav jāapkopj un tā ir viegli nomaināma dažu sekunžu laikā, neizmantojot instrumentus.

Viena FreshWater™ sāls sistēmas titāna patronu trīspaka gādā par ūdens apkopi uz veselu gadu.*

*SPA ūdens lietošanas ilgumu ietekmē vairāki faktori, piemēram, SPA izmantošanas intensitāte un ūdens sastāvs. Ja šos faktorus ņem vērā un SPA atbilstoši apkopj, FreshWater™ sāls sistēma ūdeni saglabā tīru un dzidru veselu gadu.