Additionally, paste this code immediately after the opening tag:
hot-spring-limelight-hero-image

Pavadiet vairāk laika atpūšoties, zinot, ka SPA ūdens ir tīrs, svaigs un gatavs baudīšanai. HotSpring® jūsu izvēlei piedāvā trīs vienkāršas ūdens apkopes sistēmas, kā arī pilnai ūdens apkopei paredzētu produktu sēriju, kas apmierinās visas vajadzības.

HOT SPRING® ŪDENS APKOPES SISTĒMAS

FRESHWATER™ SĀLS SISTĒMA

Viegli lietojamā sālsūdens sistēma pieejama visos Highlife® un Limelight® kolekcijas SPA. Tā ļauj uz gadu aizmirst par rūpēm, kas saistītas ar ūdens tīrību, dzidrumu un higiēnu. Ar nelielu sāls daudzumu SPA ūdenī pietiek, lai sistēma automātiski radītu hloru, un jums būtu mazāk laika jāpavada mērot un pievienojot ķimikālijas. Šī unikālā sistēma SPA uzturēšanu padara tik vienkāršu kā nekad – visas neskaidrības un problēmas, kas saistītas ar ūdens apkopi, ir atrisinātas.


FRESHWATER® OZONA SISTĒMA

Saglabājiet ūdeni tīru un dzidru, vienlaikus samazinot nepieciešamību pēc hlora. Šajā sistēmā apvienots FreshWater® III lieljaudas ozona ģeneratora tīrīšanas spēks, MPS bezhlora oksidētāji un sudraba joni aizsardzībai pret piesārņotājiem.


SPA APKOPES PRODUKTI

HotSpring izplatītājs var jūs nodrošināt ar oriģinālajiem HotSpring apkopes produktiem un rezerves daļām – ieskaitot rezerves filtrus un inovatīvos priekšfiltrus, piemēram, Vanishing ACT™ un Clean Screen™, kas palīdzēs jums visā pilnībā izbaudīt savu SPA.