hot-spring-limelight-hero-image

HotSpring® SPA jums piedāvā pilnu izklaides pieredzi. Starp standarta iespējām, kas pieejamas katrai SPA kolekcijai, ir moderns, daudzkrāsains apgaismojums un izsmalcinātas strūklakas un ūdenskritumi. Starp izvēles papildinājumiem ir bezvadu Bluetooth® audio sistēma un 22 collu (56 cm) HD ekrāns. Mūsu karsto vannu izklaides sistēmas dod jums iespēju atpūsties, vienlaikus atpūtinot prātu un atslābinot nogurušos muskuļus. Straumējiet iemīļotās pārraides un mūziku, baudot SPA komfortu – tas ir kā atrasties mājas kinozālē un veselības centrā vienlaicīgi.

HOT SPRING® SPA - LABĀKA SPA PIEREDZE

APGAISMOJUMS, ŪDENSKRITUMI UN STRŪKLAKASLED APGAISMES SISTĒMAS


Katra HotSpring® SPA kolekcija ir raksturīgi izgaismota, līdz ar to, neatkarīgi no izvēlētā SPA modeļa, karstās vannas pieredzi iespējams papildināt ar gaismas efektiem. Highlife® kolekcijas SPA pieejami ar Luminescence™ četru zonu apgaismes sistēmu, kas SPA apgaismojumam vai nu ļauj pakāpeniski mainīties, izejot cauri visām pieejamām krāsām, vai arī dod jums iespēju kontrolēt katras zonas apmales un zemūdens apgaismojuma krāsu un spilgtumu.

Limelight® kolekcijas SPA aprīkoti ar izcilām HotSpring® iekšpuses un apdares izgaismošanas iespējām. Vairāki iekšpusē izvietoti apgaismojuma punkti akcentē SPA korpusu un piešķir noskaņu, sešas dinamiskas krāsas sniedz izvēles iespējas, un apdares izgaismojums iezīmē telpu – Limelight® SPA piedāvā elegances virsotnes. Saskaņojiet krāsas un noregulējiet spilgtumu, lai to pielāgotu savai omai kā dienā, tā naktī.

Hot Spot® Tempo™, Rhythm™, Relay™ un Propel™ SPA modeļi aprīkoti ar HotSpot® 10 punktu apgaismes sistēmu, savukārt Stride™ modeļiem raksturīga 6 punktu apgaismes sistēma, kas izgaismo SPA kā virs, tā arī zem ūdens līmeņa. HotSpot® SX™ un TX™ modeļi aprīkoti ar zilu LED apgaismojumu un iespēju papildus izvēlēties arī daudzkrāsu, dimmējamu Splendor™ apgaismes sistēmu.

ŪDENS KASKĀDES UN STRŪKLAKAS


Mūsu SPA radīti elegancei, tāpēc daudzi HotSpring® SPA papildināti ar ūdens kaskādēm* un ūdenskritumiem. Highlife® kolekcijas SPA iekļauts BellaFontana™ ūdenskritums, kas rada trīs graciozas, izgaismotas ūdens arkas, ko iespējams iedarbināt gan laikā, kad darbojas sprauslas, gan tad, kad SPA atstāts miera režīmā.

Limelight® kolekcijas SPA komplektā ietilpst raksturīgā Vidro™ ūdens kaskāde – plata, krāsaina, izgaismota ūdens šalts, kas paspilgtinās jūsu SPA pieredzi.

HotSpot® Rhythm™, Relay™ un Propel™ modeļi piedāvā burvīgu ūdens kaskādi, kas jūsu SPA pieredzi padarīs neatkārtojamu. Ūdens kaskādes ir patīkami vērot, tās piesaista viesu uzmanību un iepriecina bērnus.

IZVĒLES PAPILDINĀJUMI IZKLAIDEI KARSTAJĀS VANNĀSBEZVADU AUDIO SISTĒMA AR PLAŠA DIAPAZONA BLUETOOTH® TEHNOLOĢIJU


HotSpring® SPA piedāvā daudz iespēju izbaudīt audio izklaidi. Ja izvēlēsieties mūzikas baudīšanai sagatavotu SPA, iegūsiet iebūvētus skaļruņus. Taču, ja dodat priekšroku augstāka līmeņa ērtībām, varat pievienot bezvadu Bluetooth® audio sistēmu, kas ļaus savienot jūsu SPA ar mājas izklaides sistēmu un citām ierīcēm, kas atrodas līdz pat 45 metru attālumā. Ja pievienosiet arī zemfrekvences skaļruni, iespējams, vairs nekad nevēlēsieties izkāpt no ūdens.

Labākajos modeļos SPA kontroles panelis ir moderns skārienjūtīgais ekrāns, ko iespējams izņemt no turētāja un izmantot kā tālvadības pulti. Ūdensizturīgā pults darbojas līdz pat 9 metru attālumā un spēj pārslēgt ne tikai audio izklaides sistēmu, bet arī sprauslas, apgaismojumu, temperatūru, tīrīšanas cikla iestatījumus, SPA temperatūras iestatījumus, kā arī sildīšanas un dzesēšanas ciklu taimerus. Mūzikas iestatījumi jums ļauj spēlēt, apturēt, pārslēgt dziesmas, regulēt skaļumu un izvēlēties dažādus ievades avotus, ieskaitot HD ekrānā skatāmos medijus. Laikā, kad tiek izmantota audio sistēma, parādās izpildītāju vārdi un dziesmu nosaukumi, padarot klausīšanās pieredzi sevišķi ērtu.

HotSpring® SPA ir radīts, lai uzlabotu jūsu izklaides pieredzi. Sevišķi klusie cirkulācijas sūkņi gādā par to, lai klausīšanos nekad nepārtrauktu rūcošas iekārtas, bet ergonomiskās sēdvietas ļauj ērti atslābināties, baudot brīvo laiku. Vienalga, vai skatāties televīziju, straumējat mūziku vai klausāties savu iecienīto atskaņošanas sarakstu, apraidi vai audiogrāmatu, HotSpring® sniedz ideālas klausīšanās iespējas un tieši jums pielāgotu SPA pieredzi.