Additionally, paste this code immediately after the opening tag:
Monterey

MONTEREY™ PREMIER 7 VIETU BURBUĻVANNA

Monterey spa ir viena no lielākajām Freeflow līnijas spa, kurā ērti var sēdēt septiņi pieaugušie. Unikāls šim spa ir iebūvēts ledus spainis jūsu izvēlētajiem dzērieniem. Monterey ir viegli uzstādīt, nav nepieciešami elektriskie vadi, un tas ir izgatavots no izturīgiem, pret laika apstākļiem noturīgiem materiāliem ar izsmalcinātu koka apšuvumu. Tam ir 22 hidroterapijas strūklas ar nerūsējošā tērauda apdari un pilnīgu putu izolāciju, lai saglabātu zemu elektrības patēriņu. Atbrīvijieties un izbaudiet šo spa pats vai kopā ar draugiem un ģimeni.


PRODUKTA SPECIFIKĀCIJA

Ietilpība7 pieaugušie
Izmēri221 x 196 x 87 cm
Tilpums1,200 litri
Svars190 kg tukša
Apgaismojuma sistēmaDaudzkrāsu LED gaismas
Sprauslu skaits22
Ūdens īpašībasŪdenskritums
Kontroles sistēmaGecko kontroles sistēma
Elektrība230v
Citas konfigurācijas**
Sildītājs2 KW
Cirkulācijas sūknis2.0 BPH divu ātrumu
Ozona sistēmaVar uzstādīt pirkuma laikā
Ūdens uzturēšanaPieejams kā pēcpārdošana
Vinila pārsega krāsasCaramel
Chestnut
Slate
Pārsega pacēlājs (pēc izvēles)6.35 līdz 10 cm konisks, 16 kg / m³ blīvuma putas
* ieskaitot 7 pieaugušos ar svaru 80kg katram
** atkarībā no vietējiem elektriskajiem apstākļiemAKSESUĀRI


IZLIEKTAIS PAKĀPIENS

Izliektais pakāpiens, kas veidots no tāda paša izturīga materiāla un krāsām kā jūsu Freeflow Spas burbuļvanna, papildinās jūsu spa, radot glītu izskatu. Izliektais pakāpiens labi sader ar Aptos un Cascina spa.

VĒSAIS PAKĀPIENS

Patiesi stilīgākais pieejamais pakāpiens! Tam ir izolēts augšējais pakāpiens un vāks, lai dzērieni būtu auksti vairākas dienas, kamēr jūs baudāt savu spa. Nevajag dzesētāju? Šajā plašajā pakāpienā varat arī uzglabāt dvieļus, baseina rotaļlietas, ūdens attīrīšanas līdzekļus un daudz ko citu.

SNAP PAKĀPIENS

Viegli montējams polimēra pakāpiens, kas der gan taisniem, gan apaļajiem spa. Snap Step pieejams brūnā un kokogles krāsā, lai tie atbilstu Premier sērijas vaannu krāsām. Snap pakāpiens sader gan ar izliektām, gan ar taisnām burbuļvannām un atbilst premier sērijas vannu krāsām.

OZONA SISTĒMA

Ozona sistēma iejauc koncentrētus ozona burbuļus ūdenī, lai neitralizētu piesārņotājus, piemēram, losjonus, mazgāšanas līdzekļus un organiskos atkritumus.

FILTRS

Rezerves filtri ir svarīgi, lai uzturētu tīru ūdeni un nodrošinātu pareizu karstā ūdens darbību.