Monterey

EXCURSION™ PREMIER 5 VIETU BURBUĻVANNA

Piecu vietu ar koku akcentētā Excursion Premier Series spa ir atpūtas telpa, kas nodrošina maksimālu komfortu, un iebūvētais ledus spainis padara to par lielisku vietu, lai izklaidētu draugus vai pavadītu laiku kopā ar ģimeni. Apsēdieties un relaksējieties atpūtas krēslā, kamēr strūklas masē kājas, radot atjaunošanās sajūtu. Viss, kas jums jādara, ir tā jāpiepildat un jāizbauda.

PRODUKTA SPECIFIKĀCIJA

Ietilpība5 pieaugušie
Izmēri218 x 196 x 84 cm
Tilpums1,100 litri
Svars205 kg tukša
Apgaismojuma sistēmaDaudzkrāsu LED gaismas
Sprauslu skaits25
Ūdens īpašībasŪdenskritums
Kontroles sistēmaGecko kontroles sistēma
Elektrība230v
Citas konfigurācijas**
Sildītājs2 KW
Cirkulācijas sūknis2.0 BPH divu ātrumu
Ozona sistēmaVar uzstādīt pirkuma laikā
Ūdens uzturēšanaPieejams kā pēcpārdošana
Vinila pārsega krāsasCaramel
Chestnut
Slate
Pārsega pacēlājs (pēc izvēles)6.35 līdz 10 cm konisks, 16 kg / m³ blīvuma putas
* ieskaitot 5 pieaugušos ar svaru 80kg katram
** atkarībā no vietējiem elektriskajiem apstākļiemAKSESUĀRI


IZLIEKTAIS PAKĀPIENS

Izliektais pakāpiens, kas veidots no tāda paša izturīga materiāla un krāsām kā jūsu Freeflow Spas burbuļvanna, papildinās jūsu spa, radot glītu izskatu. Izliektais pakāpiens labi sader ar Aptos un Cascina spa.

VĒSAIS PAKĀPIENS

Patiesi stilīgākais pieejamais pakāpiens! Tam ir izolēts augšējais pakāpiens un vāks, lai dzērieni būtu auksti vairākas dienas, kamēr jūs baudāt savu spa. Nevajag dzesētāju? Šajā plašajā pakāpienā varat arī uzglabāt dvieļus, baseina rotaļlietas, ūdens attīrīšanas līdzekļus un daudz ko citu.

SNAP PAKĀPIENS

Viegli montējams polimēra pakāpiens, kas der gan taisniem, gan apaļajiem spa. Snap Step pieejams brūnā un kokogles krāsā, lai tie atbilstu Premier sērijas vaannu krāsām. Snap pakāpiens sader gan ar izliektām, gan ar taisnām burbuļvannām un atbilst premier sērijas vannu krāsām.

OZONA SISTĒMA

Ozona sistēma iejauc koncentrētus ozona burbuļus ūdenī, lai neitralizētu piesārņotājus, piemēram, losjonus, mazgāšanas līdzekļus un organiskos atkritumus.

FILTRS

Rezerves filtri ir svarīgi, lai uzturētu tīru ūdeni un nodrošinātu pareizu karstā ūdens darbību.