hot-spring-limelight-hero-image

FreshWater® sērijas SPA apkopes produkti ir speciāli izstrādāti un apstiprināti lietošanai jūsu SPA, un ir pieejami pie vietējā izplatītāja. Pārliecinieties, ka SPA tiek uzturēts kārtībā, un jūs varat pilnvērtīgi izbaudīt HotSpring® pieredzi.

HOT SPRING® SPA APKOPE

SĀKUMA KOMPLEKTS UN UZPILDĪŠANA


SPA APKOPES SĀKUMA KOMPLEKTS

Sagatavojiet savu SPA darbam tūlīt pat. Šajā komplektā ietilpst hlorēšanas granulas, MPS oksidētājs, līdzekļi pH līmeņa paaugstināšanai un pazemināšanai, putu noņemšanas līdzeklis, traipu un aplikuma noņēmējs, 5 rādījumu testa strēmeles, kā arī SPA ūdens apkopes un problēmu novēršanas rokasgrāmata.

CLEAN SCREEN™ PRIEKŠFILTRS

Saglabājiet ūdeni maksimāli tīru katru reizi, kad uzpildāt SPA. Piestipriniet Clean Screen™ dārza šļūtenei, lai izfiltrētu organiskus piesārņotājus, tanīnus un metālus, piemēram, kaparu vai dzelzi, lai tie nenokļūtu jūsu SPA.

VANISHING ACT™ KAĻĶA NOŅĒMĒJS

Mīkstiniet cietu ūdeni, neizmantojot ķimikālijas. Mīksts ūdens jūsu ādu padara zīdaināku un palīdz aizsargāt SPA sastāvdaļas no cieta ūdens kaitīgās ietekmes. Apvidos, kur ūdens ir sevišķi ciets, izmantojiet Vanishing XL. Tam ir īpaši liela nozīme tad, ja lietojat FreshWater™ sāls sistēmu.

ŪDENS PĀRBAUDES


5 RĀDĪJUMU TESTA STRĒMELES

Ērti sekojiet līdzi hlora, broma, pH, sārmu un vispārējam SPA ūdens cietības līmenim, izmantojot viegli lietojamās testa strēmeles.

MPS TESTA STRĒMELES

Izmantojiet šīs testa strēmeles, lai, lietojot MPS bezhlora oksidētāju, sekotu līdzi SPA MPS, pH un sārmu līmenim.

SĀLS TESTA STRĒMELES

Nosaka nātrija hlorīda līmeni. Paredzētas FreshWater™ sāls sistēmai.

HIGIĒNA UN LĪDZSVARS


KONCENTRĒTĀS HLORĒŠANAS GRANULAS

Šis efektīvais higiēnas līdzeklis ir populārs, jo ir pilnīgi šķīstošs un pH neitrāls.al.

SUDRABA JONU TĪRĪTĀJS

FreshWater Ag+™ sudraba jonu tīrītājs, kavējot baktēriju augšanu, vēl vairāk samazina nepieciešamību pēc hlora. Sudraba joni automātiski iekļūst ūdenī, tāpēc to pārdozēšanas vai nepietiekamas lietošanas risks nepastāv. Vienkārši nomainiet tīrītāja patronu reizi četros mēnešos.

LĪDZEKLIS PH UN SĀRMU LĪMEŅA PAAUGSTINĀŠANAI UN PAZEMINĀŠANAI

Līdzeklis pH paaugstināšanai novērš pH svārstības un SPA pārklājuma un armatūras bojāšanos zema sārmu līmeņa dēļ, savukārt līdzeklis pH pazemināšanai samazina SPA ūdens pH līmeni.

MPS BEZHLORA OKSIDĒTĀJS

Ātras iedarbības formula atsvaidzina un atjauno SPA ūdeni. Lietojot kopā ar FreshWater Ag+ tīrītāju, MPS bezhlora oksidētājs palīdz aktivizēt sudraba jonus, lai tie iedarbotos ātrāk un efektīvāk. Turklāt tas ir pH neitrāls, tāpēc tas nemainīs ūdens sastāvu.

TĪRĪŠANA


AIZSARDZĪBA PRET TRAIPIEM UN APLIKUMU

Novērsiet kaļķa aplikuma veidošanos uz SPA virsmām un kontrolējiet minerālu traipu un aplikuma veidošanos.

SPA MIRDZUMS

Reaģējošais silikons SPA karkasu aizsargā un padara ūdensnecaurlaidīgu, pasargājot to no izbalēšanas un oksidācijas.

FILTRU TĪRĪTĀJS

Uzturiet standarta Tri-X™ filtrus lieliskā stāvoklī, lai maksimizētu ūdens caurteci un nodrošinātu efektīvu jūsu SPA darbību.

ĀTRAS IEDARBĪBAS FILTRU TĪRĪTĀJS

Paildziniet filtru kalpošanas laiku, izmantojot ātras iedarbības izsmidzināmo līdzekli.