Additionally, paste this code immediately after the opening tag:
hot-spring-limelight-hero-image

SPA sniedz spēcīgu masāžas un karsta ūdens kombināciju. Mēs tiecamies uz labāko, piedāvājot neatkārtojamu masāžu, inovatīvas ūdens apkopes sistēmas un risinājumus, kas ūdeni uztur karstu, bet uzturēšanas izmaksas – zemas.

HOT SPRING® SPA BASEINI, MASĀŽAS VANNAS UN DŽAKUZI

IESKATIETIES MŪSU RŪPNĪCĀ

Vai esat aizdomājušies par to, kā top HotSpring® karstās vannas? Saņemiet atbildes uz saviem jautājumiem, kamēr mēs jūs izvadāsim pa Highlife® kolekcijas ražotni, kas atrodas Kalifornijā.


NOMIERINOŠAS MASĀŽAS

Mūsu SPA ir radīti vislabākās masāžas pieredzes gūšanai. Inovatīvās, patentētās sprauslas ir piemērotas noteiktām muskuļu grupām un rada spēcīgas ūdens strūklas, ko iespējams pielāgot vēlamā spiediena iegūšanai. Turklāt SmartJet™ sistēma, izmantojot tikai tik jaudas, cik patiešām nepieciešams izcilai SPA pieredzei, samazina enerģijas izmaksas.


EKSKLUZĪVĀ MOTO-MASSAGE™ DX

Moto-Massage™ DX sprausla ir jaunievedums hidroterapijā. Unikālā kustīgā sprausla rada divas spēcīgas silta ūdens strūklas, kas virzās augšup un lejup pa muguru. Šī neatkārtojamā muguras masāža pieejama tikai pie HotSpring® un ir iekļauta atsevišķos modeļos.

IZBAUDIET SPRAUSLU DAŽĀDĪBU

SOOTHINGSTREAM™ SPRAUSLA

Šai unikālajai sprauslai ir divpadsmit izejas, kas izkliedē spēcīgu, plašu ūdens strūklu – tā maigi noņem plecu un muguras augšdaļas saspringumu.

FOOTSTREAM™ SPRAUSLA

Viena no mūsu spēcīgākajām sprauslām, Footstream™ sprausla, rada ūdens strūklu, kas ir pietiekami spēcīga, lai nomierinātu un atslābinātu sāpošas kājas un muguras saspringumu.

ROTĒJOŠĀ HIDROMASĀŽAS SPRAUSLA

Rotējošās sprauslas rada spēcīgu plūstoša ūdens strūklu, sniedzot dziļu masāžu, kas mazina saspringumu izvēlētās zonās.

TĪRĀKS ŪDENS – BEZ PIEPŪLES

Kristāldzidrs ūdens ir neatņemama lieliskas karsto vannu pieredzes daļa. Mēs arī gādājam par to, lai SPA uzturēšana būtu tik vienkārša, cik iespējams. HotSpring® ūdens apkopes un filtrēšanas sistēmas piedāvā ekskluzīvas iespējas, kas karsto vannu īpašniekiem ļauj baudīt dzidri tīru ūdeni, nepieliekot liekas pūles.

100% FILTRĒŠANAS FILTRI TRI-X™

Tikai HotSpring® Highlife® kolekcijas modeļiem pieejama 100% un nepārtraukta ūdens filtrēšana pat tad, kad darbojas sprauslas. Ilgmūžīgie un daudz efektīvākie Tri-X™ filtri bez liekām pūlēm ļauj baudīt tīrāku ūdeni, jo šie filtri ir piemēroti trauku mazgājamajām mašīnām.

FRESHWATER™ SĀLS SISTĒMA

Viegli lietojamā sistēma ļauj uz gadu aizmirst par rūpēm, kas saistītas ar ūdens tīrību, dzidrumu un higiēnu. Ar nelielu sāls saturu SPA ūdenī pietiek, lai sistēma automātiski radītu hloru un mīkstinātu ūdeni, tam nepiešķirot spēcīgu ķīmisku smaku. Šī unikālā sistēma SPA uzturēšanu padara tik vienkāršu kā nekad – visas neskaidrības un problēmas, kas saistītas ar ūdens apkopi, ir atrisinātas.

ENERGOEFEKTIVITĀTE

Mūsu mērķis ir radīt visefektīvākos SPA. Esam izveidojuši Energy Smart™ sistēmu, kas samazina enerģijas patēriņu, lai ietaupītu jūsu līdzekļus. Jūs varat būt droši, ka HotSpring SPA būs karsts un jūs gaidīs, neradot liekus izdevumus.

SEVIŠĶI ENERGOEFEKTĪVI


Highlife® kolekcijas SPA tiek uzskatīti par sevišķi energoefektīviem Energy Smart™ sistēmas dēļ, kas nav pieejama nekur citur.


SILENT FLO™


Highlife® un Limelight® kolekcijas SPA iekļauts Silent Flo5000™ cirkulācijas sūknis, kas klusi un nepārtraukti cirkulē SPA ūdeni, patērējot mazāk enerģijas nekā 40 vatu spuldzīte.


FIBERCOR®


Limelight® un HotSpot® kolekciju SPA aprīkoti ar FiberCor® termoizolāciju, kas pilnībā aizpilda SPA apdari, sniedzot četras reizes blīvāku termoizolāciju nekā standarta 8 kg/m³ putuplasts.