JAUNĀ HIGHLIFE® KOLEKCIJA
AR ATVIEGLOTU ŪDENS KVALITĀTES APRŪPI

Izsmalcinātība, kas palīdz jums būt vislabākajā stāvoklī. Tagad tas ir pieejams ar FreshWater® sāls sistēmu, novatorisku jauninājumu, kas nodrošina vienkāršotu tīra ūdens uzturēšanu.

TIKAI HOTSPRING® SPA

Ekskluzīva masāža. Patentētas ūdens aprūpes sistēmas. Inovatīvas, enerģiju taupošas īpašības. Labāka katra diena.

LABĀKIE SPA BASEINI JŪSU ATPŪTAI
previous arrow
next arrow
Slider

LABĀKU KATRU DIENU


Jūsu dzīves uzlabošana ir tas, par ko rūpējas HotSpring SPA baseini un burbuļvannas. Izmantojot nepārspējamo masāžu, vieglo ūdens kopšanu un enerģijas taupīšanas funkcijas, jūs varat atpūsties un redzēt pasauli pavisam jaunā gaismā.


ATRODIET SEV PIEMĒROTU SPA BASEINU VAI BURBUĻVANNU


Lai saņemtu pilnvērtīgu ieskatu burbuļvannu pasaulē, aicinām iepazīties ar detalizētākiem kolekciju un funkciju aprakstiem tālākajās šīs lapas sadaļās. Tajās ir daudz noderīgas informācijas, ieskaitot gan ekonomiskās klases, gan luksusa SPA baseinu un burbuļvannu tehniskie parametri.
Veiciet pirmo soli, lai atrastu sev piemērotāko karsto vannu – izpētiet HotSpring® SPA kolekcijas. Mūsu SPA baseiniem un džakuzi ir trīs rūpīgi pārdomātas kolekcijas, kas radītas, lai piemērotos jūsu ģimenes lielumam, personīgajam stilam un noslogotajam ikdienas grafikam. HotSpot® SPA sniedz kvalitatīvu burbuļvannu pieredzi par pieejamu cenu.

HIGHLIFE® SPA BASEINI

LIMELIGHT® MASĀŽAS VANNAS

HOT SPOT® BURBUĻVANNAS

FREEFLOW® BURBUĻVANNAS

VAIRĀK NEKĀ HIDROTERAPIJA


Cilvēki karstās vannas iegādājas dažādu iemeslu dēļ – masāžai, sāpju mazināšanai, izklaidei, – taču nereti mūsu klientu pieredze ir labāka, nekā cerēts. Arī jūs varētu pārsteigt ieguvumi, kādus sniedz regulāra HotSpring® SPA baseinu un masāžas vannu lietošana.

ATRODIET SEV PIEMĒROTU SPA BASEINU, MASĀŽAS VANNU VAI BURBUĻVANNU


Veiciet pirmo soli, lai atrastu sev piemērotāko karsto vannu – izpētiet visas trīs HotSpring® SPA baseinu kolekcijas. Neatkarīgi no jūsu izvēles, jums ir garantēta kvalitāte un klientu serviss, kas nodrošinās vislabāko džakuzi pieredzi.