hot-spring-limelight-hero-image

Līdztekus izcilajiem SPA, mēs izgatavojam arī augstas kvalitātes karsto vannu papildinājumus, kas jūsu HotSpring® pieredzi padara vēl baudāmāku. No SPA pakāpieniem līdz ērti lietojamiem ūdens apkopes produktiem, katrs mūsu radītais papildinājums ir tapis, lai būtu ideāli piemērots jūsu SPA. Dodieties pie vietējā HotSpring® izplatītāja, lai uzzinātu vairāk un klātienē apskatītu pieejamos papildinājumus.

AKSESUĀRI HOT SPRING® BASEINIEM UN VANNĀM

PIEKĻUVE SPA


PĀRSEGU PACĒLĀJI

Pārsegu pacēlāji ļauj ātri un viegli pacelt un nolaist karsto vannu pārsegus. Turklāt tie paildzina pārsegu kalpošanas laiku, mazinot nodilumu un nolietojumu.

SPA SĀNU PAKĀPIENI

SPA pakāpieni atvieglo iekāpšanu un izkāpšanu no karstās vannas un ir pieejami dažādās variācijās, lai pieskaņotos jūsu HotSpring® karstajai vannai.


SPA BASEINU UN MASĀŽAS VANNU IZBAUDĪŠANA


IZKLAIDE UN STRŪKLAKU VARIĀCIJAS

HotSpring® sniedz pilnu izklaides pieredzi piedāvājot gan standarta, gan izvēles papildinājumus, ieskaitot daudzkrāsu apgaismojumu, strūklakas un ūdenskritumus, kā arī bezvadu Bluetooth® audio un video.

SPA AKSESUĀRI

Uzlabojiet SPA pieredzi, izmantojot produktus, kas radīti, lai papildinātu jūsu SPA – SPA saulessargus, SPA margas un SPA dvieļu turētājus.


APKOPE


REZERVES PĀRSEGI

Vides ietekmei pakļautie karsto vannu pārsegi laika gaitā nolietojas. Visiem HotSpring® SPA ir speciāli pielāgoti pārsegi, kas radīti, lai saglabātu jūsu SPA energoefektivitāti. Kad nepieciešama HotSpring® pārsega nomaiņa, pasūtiet to.

SPA APKOPES LĪDZEKĻI

HotSpring izplatītājs var jūs nodrošināt ar oriģinālajiem HotSpring® apkopes produktiem un rezerves daļām – ieskaitot rezerves filtrus un inovatīvos priekšfiltrus, piemēram, Vanishing ACT™ un Clean Screen™, kas palīdzēs jums visā pilnībā izbaudīt savu SPA.